Odkazy

verze pro tisk

Nové bydlení: Prodej bytů v Praze bez zprostředkování

6. květen 2015

Zajímáte se o prodej bytů v Praze, rádi byste si v hlavním městě našli nové bydlení za rozumnou cenu? Praha je ideálním místem pro život zejména pro mladé a energické lidi, kteří zde mají možnost získat atraktivní a dobře placené zaměstnání. Ale k tomu samozřejmě potřebují získat dobré zázemí. Nový byt v Praze vám bez zprostředkování prodá společnost Pražská správa nemovitostí – PSN.

Více než 850 volných bytů

Společnost PSN patří k významným firmám, které nabízejí byty v Praze na prodej. Kromě hlavního města má v portfoliu také nemovitosti na Kladně, v Hradci Králové, Pardubicích, ve Slaném a v Odoleně Vodě. Celkem v současné době nabízí více než 850 bytových jednotek v různých velikostech a dispozičních řešeních.

U PSN neplatíte provize za zprostředkování

Nabídka PSN je zajímavá hned z několika hledisek. Tím nejdůležitějším je bezesporu fakt, že při koupi bytu neplatíte žádné drahé provize za zprostředkování. Všechny objekty, v nichž Pražská správa nemovitostí byty prodává, jsou totiž v jejím vlastnictví. Nemusíte tak řešit provize realitním kancelářím. Jako přímý majitel společnost garantuje výhodné podmínky při prodeji, potažmo i pronájmu bytů, které rovněž nabízí.

Hlavní doménou PSN je sice pronájem kancelářských prostor, vzhledem k vlastnictví mnoha bytových objektů se v poslední době soustřeďuje právě i na prodej bytů.

Prohlédněte si aktuální nabídku bytů

Kromě úspory peněz, které nevyhodíte zbytečně za provize, přináší prodej bytů v Praze u PSN i další výhodu. Kompletní nabídku si totiž můžete snadno prohlédnout přímo na webových stránkách společnosti – psn.cz. U každé nemovitosti najdete její detailní popis s fotografiemi. Díky tomu si ještě před kontaktováním zástupce firmy uděláte jasnou představu o tom, jak byt, o nějž máte zájem, vypadá.

PSN garantuje kromě atraktivních cen i rychlé a solidní jednání. Nové bydlení v Praze či dalších zmíněných městech můžete mít už za pár dní.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!