Odkazy

verze pro tisk

Nové bydlení v Praze: byty ve Stodůlkách a v Hostivaři

28. březen 2013

Hledáte nové bydlení v Praze, které by mělo splňovat všechny aspekty moderního bydlení? Pak využijte nabídku společnosti FINEP, která aktuálně prodává byty v lokalitách na Praze 5 a Praze 10. Jedná se o projekty byty Stodůlky - Britská čtvrť a byty Hostivař- Nad Přehradou.

Byty Stodůlky

Nové byty Stodůlky, které vznikají v rámci velkolepého projektu Britská čtvrť, jsou situovány na území bývalé zemědělské krajiny, která dnes prochází značnou přeměnou a z tohoto místa se postupně stává skvostné zázemí pro bydlení. Nechybí zde kompletní občasná vybavenost, včetně zdravotnických zařízení či sportovišť. Samotná poloha, kterou nové byty Stodůlky disponují, je velmi atraktivní. Není zde tak čilý ruch jako v samém srdci Prahy, nicméně do centra se dá dostat velmi jednoduše a rychle, už jen díky tomu, že nedaleko této nové zástavby leží stanice metra Stodůlky. Jako budoucí majitelé oceníte kvalitu novostaveb, v nichž jsou doposud k dispozici nové byty. Je o ně ale poměrně velký zájem, takže se nabídka dosti rychle ztenčuje.

Bydlení na Praze 10- Nad Přehradou

Pakliže vám z nějakého důvodu nesedne lokalita pražských Stodůlek, má pro vás společnost FINEP další zajímavou nabídku, kterou představuje moderní bydlení na Praze 10. Právě zde vzniká nové byty v rámci projektu „Nad Přehradou“, které jsou situovány nedaleko vodní nádrže Hostivař. Novostavby zde poskytnou ideální zázemí pro rodiny s dětmi, neboť se nacházejí v těsném kontaktu s přírodou, nechybí zde ani bohaté možnosti kulturního a sportovního vyžití. Opět lze zmínit vynikající dopravní dostupnost, autobusové zastávky jsou vzdáleny jen několik minut od bytů.

Hledáte-li nové bydlení v Praze, pak vás může zaujmout nabídka společnosti FINEP. Více informací naleznete na jejích webových stránkách finep.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!