Odkazy

verze pro tisk

Nové byty na Smíchově za skvělé ceny

31. červenec 2012

Novostavby v Praze patří dlouhodobě mezi nejatraktivnější nemovitosti na prodej v České republice. Přestože Češi jsou v posledních letech v nakupování nových bytů poměrně obezřetní, je situace na trhu s nemovitostmi stále celkem dobrá. Dokonce se dá hovořit i o tom, že ceny nových bytů díky velkému počtu realizovaných developerských projektů a tím pádem i větší konkurenci klesají. Zájemci o nové bydlení tak nyní mají možná nejlepší podmínky pro nákup nemovitostí, oproti cenám před zhruba dvěma či třemi roky mohou při koupi bytu v Praze ušetřit několik desítek či dokonce stovek tisíc korun.

Geosan Development a její projekt Svět

Developerské projekty v Praze realizují převážně zkušené společnosti. Jednou z nich je také developerská společnost Geosan Development. Ta aktuálně nabízí volné byty Praha v rámci projektu Svět, který se nachází v Praze 5. Vila domy, v nichž je celkem 81 volných bytů na prodej, naleznete na hranici městských čtvrtí Malvazinky a Smíchov. Tato lokalita je pro bydlení v Praze naprosto příhodná. Z bytů je překrásný výhled na Prahu a také na blízký Paví vršek.

Výhody bydlení ve vila domech Svět

Důvodů, proč zvolit právě byty Praha v rámci developerského projektu Svět od společnosti Geosan Development, by se jistě našlo mnoho. Jako příklad lze uvést nejen vynikající lokalitu, ale také celkovou koncepci vila domů, které jsou moderní a skvěle zapadají do zdejší zástavby. Budoucí majitelé bytových jednotek se mohou rovněž spolehnout na výbornou občanskou vybavenost v blízkosti nemovitosti, neboť nedaleko komplexu se nacházejí školy, obchody, nemocnice i městská hromadná doprava, díky níž je samotné centrum Prahy vzdáleno je kousek. Majitelé bytů mohou využít parkovací stání, k dispozici jsou jim také prostorné sklepy. Samotné byty ve vila domech, kterých je zde aktuálně 8 ( v následující etapě přibude dalších 6), jsou nabízeny v různých velikostech, nejprostornější jsou 4+kk.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!