Odkazy

verze pro tisk

Nové byty v Praze Stodůlkách a na Barrandově

17. květen 2012

Zájemci o koupi nových bytů mají v současné době poměrně široký výběr, zejména podíváme-li se na nové byty v Praze. V této lokalitě už tradičně vzniká největší počet nových rezidenčních sídel, v Praze se aktuálně staví nové bytové domy hned na několika místech.

Společnost Finep

Nové byty v Praze staví momentálně kupříkladu developerská společnost Finep. Tato firma, která existuje již od roku 1995, do těchto dní postavila celkem již více než 6.000 bytů, což ji řadí mezi největší developery v České republice. V tuto chvíli nabízí nové byty ve Stodůlkách a také atraktivní nové byty na Barrandově.

Atraktivní byty v Praze Stodůlkách

Představme si nyní oba zmíněné projekty. Nové byty ve Stodůlkách, které nesou souhrnné označení Britská čtvrť, se staví v rámci několika na sebe navazujících etap. Aktuálně jsou na prodej zejména byty z třetí etapy výstavby, kterou tvoří rezidenční dům s celkovým počtem 67 bytových jednotek, jež jsou ve velikostech od 1+kk až po 4+kk. Byty disponují prostornými místnostmi, jejich součástí jsou také balkony, terasy nebo lodžie. Byty ve Stodůlkách v rámci Britské čtvrti jsou lokalizovány na velmi atraktivním místě, uvnitř domů se nacházejí příjemné klidové zóny, v nichž nechybí zeleň či dětské hřiště. Výborně je zde vyřešeno i parkování, které je k dispozici přímo v garážích uvnitř domu či parkovacími stáními před domem.

Luxusní byty na Barrandově

Ještě atraktivnější a luxusnější jsou nové byty na Barrandově. Tato čtvrť se nachází v samém srdci Prahy, je odtud vynikající dostupnost do ostatních městských částí. Samozřejmostí je zde kompletní občanská vybavenost. I zde si zájemci mohou vybírat z moderních bytových jednotek o různých velikostech. Projekt Kaskády Barrandov, který společnost Finep realizuje, patří mezi velmi lákavé, což se projevuje i na vysokém zájmu a prodeji. Ti z vás, kteří mají zájem o koupi nového bytu, by tak neměli dlouho váhat.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!