Odkazy

verze pro tisk

Nové družstevní byty vznikají v městské části Praha 10

1. červenec 2012

Většina realizovaných novostaveb je nabízena k přímému prodeji. V posledních letech se však vrací trend, kdy developeři začínají stavět bytové domy, v nichž vznikají družstevní byty.

Družstevní bydlení se vrací do obliby

Družstevní bydlení je mnohem dostupnější formou. Lidé, kteří si chtějí koupit byt, v tomto případě totiž platí jen určité procento z celkové částky ceny bytu, obvykle 25% až 30%. Zbylou sumu pak splácejí ve formě klasického nájmu, a to po dobu několika let. V okamžiku splacení celé částky se stávají vlastníky tohoto bytu. Díky tomuto systému se lidé nemusejí nutně zadlužovat hypotékami či podobnými dlouhodobými úvěry.

Družstevní byty v Hostivaři

Tímto směrem se v poslední době vydala kupříkladu developerská společnost FINEP. Ta aktuálně nabízí třeba družstevní byty Hostivař. Jedná se o nové byty Praha 10 v rámci projektu „Nad Přehradou“. V rámci druhé etapy projektu vzniká celkem 68 nových družstevních bytů, které jsou již nyní zájemcům o nové bydlení v Praze k dispozici.

A proč si pořídit právě družstevní bydlení Praha 10, které nabízí společnost FINEP? Jedná se o moderní bytové jednotky, které jsou v devítipatrovém domě. Byty mají velikost od 1+kk až 4+kk. V domě se nachází podzemní garáže. Lokalita, v níž se tyto družstevní byty nacházejí, je pro bydlení velmi vhodná. V blízkosti domu je dostatek zeleně, v jeho těsném sousedství nechybí ani kompletní občanská vybavenost, výborná je také dostupnost do samého centra Prahy. Městská čtvrť Hostivař se v posledních letech velmi dynamicky rozvíjí a již nyní nabízí kvalitní podmínky pro život. Družstevní byty Hostivař v rámci projektu „Nad Přehradou“ jsou určeny pro lidi všech generací. Zájemci tak mohou být nejen z řad střední či starší generace, byty jsou vhodné například i pro mladé rodiny s dětmi či svobodné.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

zGqoFa3FuVo

úterý, 23. květen 2017
07:12

BASTARDS. Of course the pigs feel the pain of the tattoo needle. It woul#n&d39;t take 3 to 4 men to hold the poor creature down if the pig wasn't suffering. Not an artist but just another weak bastard seeking to make money by being cruel to animals.


posted by: zGqoFa3FuVo (48l9cosn(a)outlook.com) [Odpovědět]