Odkazy

verze pro tisk

Nové lokality k bydlení v Praze

16. květen 2011

Developerská společnost Sekyra Group v současnosti plánuje novostavby Praha hned v několika atraktivních lokalitách hlavního města. Plánuje se výstavba nových bytových komplexů, které budou nabízet pohodlné a komfortní bydlení s dobrou infrastrukturou a dostupností do centra Prahy.

Smíchov city

Prvním z plánovaných projektů jsou byty Praha 5, kdy proběhne revitalizace bývalého nákladového nádraží na Smíchově. Projekt, nazvaný Smíchov city, počítá s výstavbou nové multifunkční čtvrti, kde kromě bytových komplexů, které budou vytvořeny ve stylu klasické blokové zástavby, vyroste například moderní nákupní centrum, budova školy a další stavby, jež jsou potřebné pro moderní život a kvalitní bydlení.

Byty na Rohanském ostrově

Druhým projektem jsou nové byty Praha 8 na Rohanském ostrově, který bude nabízet novostavby Praha v těsném kontaktu s přírodou. Toto bydlení tak bude jako zrozené pro lidi, kteří chtějí bydlet v Praze a přitom mít kolem sebe přírodu, kde bude možnost procházek či sportovního vyžití.

Žižkov city - bydlení pro 21. století

V neposlední řadě je potřeba zmínit také plánované byty Praha 3, Žižkov city, které, podobně jako byty Praha 5, vzniknou na území dříve používaném jako nákladové nádraží. Žižkov city bude moderním centrem pro život v 21. století, rodiny s dětmi zde najdou vše potřebné, přičemž bytové komplexy budou nabízet pohodlné bydlení v moderních bytech.

Společnost Sekyra Group, která má s realizací bytových komplexů a administrativních budov dlouholeté zkušenosti, počítá s realizací výše zmíněných projektů v nejbližší době. Již nyní se lze dozvědět více informací o těchto novostavbách Praha na internetovém portálu společnosti sekyragroup.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!