Odkazy

verze pro tisk

Nové nízkoenergetické domy u Prahy v rámci projektu Nový Sedlec

12. září 2011

Hledáte nový byt v Praze či jejím blízkém okolí? Pak Vás možná zaujme nabídka developerské společnosti KONFEHR, která s současné době realizuje druhou etapu výstavby moderních nízkoenergetických domů v Novém Sedleci. Tato obec se nachází pouhé 2km od severní hranice Prahy a zhruba 1,5km od dálničního sjezdu Zdiby.

Energeticky nenáročné bydlení

Nízkoenergetické domy využívají moderních technologií, díky nimž je bydlení daleko komfortnější a levnější. V domě jsou použity například tepelná čerpadla či rekuperace. Výstavba nových nízkoenergetických domů ve druhé etapě projektu probíhá již od června letošního roku, termín kolaudace je stanoven na červen 2012. Již v tuto chvíli však máte možnost si v areálu pořídit nový rodinný dům, celý projekt je také možné shlédnout v rámci Dne otevřených dveří.

Obec Nový Sedlec

Nový Sedlec má velmi dobrou dostupnost z Prahy. Přímo v obci je navíc i slušná občanská vybavenost, nechybí zde obecní úřad, restaurace, obchod s potravinami. V brzké budoucnosti navíc přibude v obci také komplex, v němž se počítá mimo jiné s mateřskou školou, multifunkčním hřištěm a prodejními plochami.

Ve druhé etapě probíhá výstavba 13 rodinných domů

V rámci 2. etapy vzniká v obci Nový Sedlec pod taktovkou společnosti KONFEHR celkem 13 dvoupodlažních rodinných domů bez podsklepení. Všechny jednotky budou mát vysoký obytný standard, kde nebude chybět dostatečný prostor pro skladování či domácí práce. Obytné místnosti jsou pak situovány na sluneční strany.

Za zmínku stojí i to že budovy mají energetický štítek, který deklaruje energetickou úsporu. Všechny domy v Novém Sedleci, které se nyní realizují, spadají do nejvyšší kategorie A.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!