Odkazy

verze pro tisk

Nové rezidence a kancelářské prostory ve vznikající čtvrti DOCK v centru Prahy

5. červenec 2011

V Praze se v současné době plánuje výstavba nových rezidenčních bytů a kancelářských prostor v nově vznikající čtvrti DOCK. Ta se bude nacházet na rozhraní třech pražských čtvrtí - Karlín, Libeň a Holešovice. Celková plocha výstavby bude na 120.000m2.

346 moderních bytů

Projekt Rezidence Praha ve čtvrti DOCK je rozdělen na dvě části - rezidenční bydlení a kancelářské budovy. Rezidenční byty, kterých bude celkem 346, budou prostorné a dostatečně prosvětlené, jak si to dnes žádá poptávka po moderním bydlení. Bytové jednotky budou ve velikostech od 1+kk do 4+kk. Největší byty budou mít rozlohu až 124m2 a budou doplněny o terasu, z níž se počítá s krásným výhledem na řeku Vltavu. Samozřejmostí pak bude možnost parkování v suterénech budov.

Krásný výhled na pražské panorama

Byty Praha 8 mají jednu velkou výhodu v tom, že nabízejí krom skvělého a luxusního bydlení s úžasným výhledem na Prahu také skvělou dostupnost do města a na MHD. Stanice metra Palmovka je vzdálena jen 5 minut pěšky. V bezprostřední blízkosti jsou také doky, takže budoucí majitelé těchto rezidenčních sídel mohou kotvit se svými jachtami a loďkami přímo u svého bydlení.

Poklidné bydlení v atraktivní lokalitě

Nové byty v Praze ve vznikající čtvrti DOCK budou skutečně ideálním bydlením pro lidi, kteří hledají moderní stavby a zároveň poklidný rodinný život. V blízkosti rezidencí je navíc spousta možností pro procházky, sportovní a kulturní vyžití, samozřejmostí je pak také kvalitní občanská vybavenost této lokality.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!