Odkazy

verze pro tisk

Nový byt od společnosti Sekyra Group

13. říjen 2011

Aktuální projekty, které realizují či v minulých dvou tří letech zrealizovaly developerské společnosti v České republice, nabízejí mnohdy velmi luxusní bydlení, které může splnit sen mnoha lidem. Je však otázkou, zda zájemci o toto bydlení mají v současné době dostatek finančních prostředků na to, aby si nový byt pořídili. Pokud ne, pak samozřejmě mohou využít různých hypoték a úvěrů, které jim pomohou nové bydlení zafinancovat.

Přední český developer

Mezi přední developerské společnosti v České republice patří společnost Sekyra Group. Ta aktuálně nabízí nové byty Praha, a to hned v několika lokalitách, které jsou velmi atraktivní. Byty v Praze, které tato developerská společnost realizuje, jsou vždy stavěny v příjemném prostředí, které je úzce propojeno s místní přírodou a lidé tak nemají daleko ani do centra města, ani do lesů či parků, kde mohou trávit svůj volný čas.

Aktuální projekty

Mezi aktuální projekty patří rezidence Korunní v Praze na Vinohradech a bytový komplex BelariePark, který je v místech bývalého závodu firmy Orion v Praze Modřanech. Oba komplexy disponují nadstandardními bytovými jednotkami, které jsou v různých velikostech, hodí se tak pro mladé páry i početnější rodiny s dětmi.

Prodej bytů Praha od společnosti Sekyra Group jen utvrzuje v tom, že moderních staveb je v současnosti na trhu dostatek, zájemci o nové byty mají šanci získat vysněné bydlení poměrně snadno a zároveň je dostatek lidí, kteří nový byt hledají. Více informací o aktuálních i připravovaných projektech společnosti Sekyra Group naleznete na jejích internetových stránkách sekyragroup.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!