Odkazy

verze pro tisk

O nové byty v Praze je výrazný zájem

18. červenec 2011

O tom, že bydlení v Praze patří mezi vůbec nejatraktivnější v rámci celé České republiky, nemůže být pochyb. Byty Praha jsou díky dobré dostupnosti a zároveň i blízkosti všech potřebných služeb a institucí vyhledávány mnoha lidmi, kteří chtějí změnit domov.

I developerské společnosti při výstavbě nových bytových jednotek a kancelářských budov dávají přednost Praze. V hlavním městě je v současné době realizováno či naplánováno hned několik projektů, které umožní získat moderní bydlení nedaleko centra za relativně solidní peníze.

Nové byty v Praze

Společnost Sekyra Group, která na českém trhu působí již více než sedmnáct let, je jednou ze společností, které realizují výstavby nových rezidenčních objektů přímo v Praze či jejím blízkém okolí. V tuto chvíli může zájemcům o nové byty Praha nabídnout hned několik lokalit v různých pražských částech. Za všechny jmenujme například Vinohrady, kde vznikla nová rezidence Korunní, která nabízí velmi kvalitní bydlení v samém centru města. Podobně atraktivní je také Belarie Park v Praze Modřanech. Tyto projekty jsou již realizovány a zájemci se mohou prostřednictvím společnosti Sekyra Group Real Estate o bytové jednotky v těchto rezidencích ucházet.

Developerská společnost Sekyra Group

Developerské projekty Praha, které má na starost společnost Sekyra Group, splňují veškerá přísná kritéria z oblasti moderního bydlení 21. století. U všech staveb je kladen důraz na dostatečný životní prostor, pohodlí a také atraktivitu okolního prostředí, které má být plné zeleně. Zároveň je výhodou, že všechny byty Praha od společnosti Sekyra Group jsou v dobré dostupnosti od centra města.

Je otázkou, jak se trh s nemovitostmi bude do budoucna vyvíjet. Pokud jde o společnost Sekyra Group, ta má již v tuto chvíli jasnou představu o realizaci dalších projektů, kdy vzniknou nové byty Praha i například kancelářské prostory.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!