Odkazy

verze pro tisk

Ošetření pokožky po úklidu: Hydratace rukou

1. leden 2015

Kosmetické společnosti dnes nabízejí takřka nepřebernou škálu výrobků. Dá se tak pořídit speciální kosmetika na pokožku, která ji dokonale zvláční a hydratuje.

Hodí se to například pro domácí hospodyňky, které denně umývají po celé rodině nádobí. Mycí prostředky totiž sice skvěle umyjí špinavé nádobí z Vaší kuchyně, nicméně k pokožce jsou již mnohem méně šetrné. A právě pomocí speciální kosmetiky můžete zmírnit tyto negativní účinky mycích prostředků do kuchyně a bytu.

Kosmetika pro unavenou a poškozenou pokožku

Kosmetika však samozřejmě nabízí i přípravky, které jsou určeny pro ošetření pokožky, která je unavená a dehydratovaná. Vysušená pokožka bývá u všech lidí zejména po zimním období, neboť zima a mráz jsou velkým nepřítelem pro naše tělo, pokožku i vlasy.

Zvláční a zjemní pokožku

Speciální jarní kosmetika tak obsahuje potřebné živiny, minerály a další látky, které naši pokožku zvláční a zjemní tak, že během několika málo dní po jejím používání budou naše ruce či tvář vypadat opět tak, jak tomu bylo před zimním obdobím.

Je třeba pečovat nejen o ruce

Zvláštní péči nepotřebuje jen pokožka, je třeba věnovat dostatek péče i vlasy, které v zimě rovněž velice trpí. K oživení přirozené barvy a lesku vlasů mohou napomoci speciální šampóny a kondicionéry.

Zdravá pokožka by neměla působit vysušeným dojmem. K vysušení pokožky přitom může dojít jak vlivem mrazivého počasí, tak i běžnými domácími činnostmi v našem bytě či domě. Kosmetika není určena jen pro lidi, kteří až úzkostně dbají o svůj vzhled, ale i pro ty z nás, kteří nechtějí mít ruce, jež na první pohled vypadají i o několik desítek let starší, než ve skutečnosti jsou. Používáním kvalitní kosmetiky na pleť, pokožku a vlasy docílíme toho, že tyto části těla budou zdravé a správně vyživované.

Kromě tradiční kosmetiky lze dnes v obchodech pořídit pro péči o pokožku také speciální masky a zábaly, které ještě více zintenzivňují celý proces hydratace a zjemnění. Při správném používání těchto prostředků bude každá pokožka vypadat i o několik let mladší.

I po mytí nádobí může naše pokožka vypadat zdravě a přirozeně

Každá hospodyně zná pocit, kdy po častém umývání nádobí její ruce vypadají dost mizerně. Kvalitní kosmetika tento nepěkný průvodní jev může značně omezit. Kombinace vhodných kosmetických přípravků způsobí to, že naše pokožka bude mnohem zdravější a také odolnější vůči chemickým agresivním chemickým prostředkům, které se při uklízení bytu používají.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!