Odkazy

verze pro tisk

Osobní výtahy do bytových domů

25. říjen 2012

Majitelé bytových domů, která mají více pater, by měli dbát na pohodlí svých nájemníků. Vyšší kvalitu bydlení lze zajistit například tím, že do domu nechají nainstalovat výtah, který umožní bez námahy přístup do vyšších pater domu.

U novostaveb, které mají větší množství pater, jsou dnes výtahy prakticky samozřejmostí. Málokterý developer by zapomněl na jejich přítomnost. Komu se také chtělo kupovat byt v pátém či šestém patře, kam by musel neustále chodit pěšky po schodech, neboť by zde nebyl výtah. Takovéto byty by byly skoro neprodejné. Výtahy zkrátka u vyšších domů nesmí chybět.

Český výrobce výtahů všech typů a velikostí

Výrobou výtahů se v České republice nezabývá zrovna velké množství firem. Je pravdou, že jde o velmi specifická zařízení. Jednou z mála společností, která vyrábí osobní výtahy pro bytové domy, je firma LIFT SERVIS s.r.o. Ta se však specializuje i na výrobu dalších typů výtahů, jako jsou nákladní výtahy, které se využívají ve skladech, továrnách a dalších objektech. Dále vyrábí také jídelní výtahy, které známe ze školních jídelen a podobných míst.

Servis výtahů

Společnost LIFT SERVIS s.r.o. výtahy nejen vyrábí a prodává, nabízí také kompletní servis výtahů. Objednat si lze také pouze rámy výtahových kabin, kabiny výtahů, kotvení a další komponenty. LIFT SERVIS s.r.o. dokáže uspokojit i klienty, kteří chtějí výtahy o vysoké nosnosti ( až do 3,2 tun). Všechny produkty splňují nejpřísnější kritéria a normy, které jsou stanoveny právními předpisy ČR a EU. Více informací o možnosti servisů a prodeje výtahů od společnosti LIFT SERVIS s.r.o. se dozvíte na webových stránkách liftservis.eu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!