Odkazy

verze pro tisk

Park Hloubětín: Projekt, který nabízí ideální podmínky pro bydlení rodin s dětmi

21. listopad 2014

Pražská čtvrť Hloubětín, která patří katastrálně pod městskou část Praha 9, patří v současné době k lukrativním lokalitám, v nichž lze pořídit nové bydlení. Máte-li zájem koupit si nový byt v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, pak vás zcela jistě zaujme nový developerský projekt Park Hloubětín.

Park Hloubětín nabízí celkem 115 bytových jednotek, které vyrostou ve 3 moderních domech. Dispozičně jsou byty řešeny ve velikostech od 2+kk až po 4+kk. Jde o ideální bydlení pro mladé rodiny s dětmi. A to hned z několika důvodů.

Nízkoenergetické bydlení, na kterém ušetříte

Především tyto nové byty Praha 9 nabídnou moderně řešené interiéry. Bytové domy jsou realizovány v nízkoenergetickém režimu. V praxi to znamená, že budete mít pouze minimální náklady na provoz domácnosti. Za vytápění či ohřev vody díky tomu ušetříte ročně tisíce korun oproti tomu, kdybyste si pořídili starší byt.

V blízkosti Parku Hloubětín najdete vše, co potřebujete

Mile překvapí i okolí celého areálu. Je zde dostatek zelených ploch, nedaleko Parku Hloubětín se nachází lesopark, do něhož se budete moci kdykoliv a během pár minut projít společně s dětmi. V blízkém okolí bytových domů je vše, co potřebujete vy i vaše děti k životu – školy, obchodní centra, sportovní areály či kino. Přímo u domu se nachází i tramvajová stanice a metro, takže se odtud během pár minut dostanete kamkoliv v Praze.

Hloubětín nabízí skvělé podmínky pro bydlení, podobně jako sousední Praha 8. Těm z vás, kterým vyhovuje život ve městě, projekt typu Park Hloubětín nabízí možnost získat moderní bydlení na celý život. Investice do nového bytu je životním krokem, který je třeba dobře promyslet i s ohledem na budoucnost. Pro více informací k projektu Park Hloubětín, který již nyní nabízí byty na prodej, navštivte webové stránky bytyprodejpraha.cz.

Komerční sdělení

-fil-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!