Odkazy

verze pro tisk

Plastové bazény na zahradu

21. srpen 2012

Zahradní bazény v tuzemsku zažívají v posledních letech nebývalý boom. Uvádí se dokonce, že počet venkovních zahradních bazénů na obyvatele je v České republice jeden z nejvyšších v porovnání s ostatními zeměmi Evropské unie. Vliv na to mohou mít různé faktory. Levné plastové bazény lze pořídit již od několika tisíc korun, takže jejich pořízení není tak finančně nákladné jako dříve. Velkou roli však hraje také fakt, že lidé si koupáním u domácího bazénu nahrazují klasickou letní dovolenou. Méně peněz v rodinném rozpočtu totiž znamená, že lidé už tak často nejezdí na dovolenou k moři či na pobyty v tuzemsku, raději si pořídí plastové bazény a vychutnávají si krásné letní dny na zahradě, což je prakticky nic nestojí.

Zapuštěné plastové bazény

Právě plastové bazény jsou mimořádně populární. Může se jednat o nadzemní bazény i bazény, které jsou zapuštěny pod úroveň pozemku, takzvaně „do díry“. Zde je zapotřebí stavebních úprav, které však nejsou zas až tak náročné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Plastové bazény se po vykopání jámy jednoduše zasadí, proběhne úprava okolí a napojení bazénu na vodu a máme hotovo. Moderní plastové bazény se dodávají vcelku, není tak potřeba je složitě stavět až na místě.

Plastové bazény od jednoho z největších výrobců bazénů v ČR

Plastové bazény mnoha druhů vyrábí v České republice již pěknou řádku let firma Popp. Tato společnost nabízí kvalitní bazény, které sice nepatří mezi úplně nejlevnější produkty na trhu, nicméně svojí kvalitou, použitou technologií a materiály se řadí do úplné špičky. Plastové bazény Popp se vyrábějí přesně na míru jednotlivým zákazníkům, poskytováno je i odborné poradenství při výběru bazénu, případně i jeho vhodném umístění na zahradě. Firma provádí záruční i pozáruční servis.

Navštivte showroom

Pro ukázku toho, jak plastové bazény Popp mohou vypadat, si můžete zajet do showroomu, který naleznete v sídle firmy na jižní Moravě, ve Velkých Bílovicích nedaleko od Lednice. Kromě plastových bazénů firma dále vyrábí také jejich zastřešení, prodává také moderní vířivé vany.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!