Odkazy

verze pro tisk

Plastové bazény: výhodné řešení pro váš dům

15. únor 2013

Mít na zahradě nebo přímo v domě vlastní bazén, to je doslova k nezaplacení. Milovníci koupání si díky vlastnímu domácímu bazénu mohou užívat vodních radovánek prakticky kdykoliv, již nemusejí chodit do veřejných plováren a bazénů, kde se to hemží desítkami lidí a člověk tak absolutně nemůže mít pocit soukromí. Jako skvělá varianta domů se jeví plastové bazény. Ty mají oproti jiným druhům bazénů několik zásadních výhod.

Levná varianta domácího bazénu

Plastový bazén je vhodným řešením zejména z finančního hlediska. I profesionální plastový bazén, který má perfektně vyřešenu konstrukci a také třeba zastřešení, je mnohem levnější nežli bazény ostatních typů. Díky nízkým pořizovacím nákladům jsou plastové bazény dostupnější i méně movitým lidem, kteří si tak mohou doma vytvořit luxusní místo, kde budou moci dovádět ve vodě ve svém volném čase.

Plastové bazény lze postavit v různých tvarech a velikostech

Velkou předností, kterou se plastové bazény pyšní, je také možnost zvolit si libovolné tvary a rozměry. Může se jednat o klasické profi bazény, které mají obdélníkové rozměry, jaké jsou běžné v případě veřejných bazénů. Žádným problémem však není ani pořízení plastových bazénů s atypickými rozměry, v oválných tvarech apod. Při objednávce si sami můžete určit i hloubku bazénu tak, aby vám maximálně vyhovovala.

Rychlá výstavba

Třetí a neméně podstatnou výhodou, kterou plastové bazény přinášejí, je snadná výstavba. Kvalitní plastové bazény jsou hotovy a předány majiteli k užívání již během tří či čtyř dnů. Oproti klasickým bazénům je tudíž výstavba mnohem rychlejší. Přesto jsou plastové bazény velmi odolné vůči poškození, materiál kupříkladu dokáže odolávat UV záření.

Nezapomeňte na zastřešení

Pakliže si pořizujete nový plastový bazén, určitě si objednejte také kvalitní zastřešení bazénu. To vám umožní využívat venkovní bazén prakticky po celý rok, nikoliv tedy jen během léta, kdy venku panují slunečné a teplé dny. Zastřešení bazénů přináší také snadnější údržbu bazénové vody nebo snížení energetické náročnosti při ohřevu vody.

Špičkové plastové bazény a bazénové zastřešení pořídíte u společnosti Bazény Machov. O nabídce firmy se informujte na webových stránkách bazenymachov.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!