Odkazy

verze pro tisk

Policové kovové regály pro uskladnění materiálu a zboží

16. srpen 2012

Nejen v domácnosti je dobré mít pořádek tak, abychom věděli, kam jsme si uložili různé předměty a cennosti. Doma na uskladnění věcí obvykle postačí skříně či poličky, v obchodech a prodejnách je však nutné mít k dispozici mnohem důkladnější vybavení, neboť se předpokládá, že objem věcí zde bude mnohem větší. Pro vybavení prodejen, obchodů a skladů je proto velmi příhodné používat speciální regály, které umožní snadnou dostupnost věcí a hlavně jednoduché a efektivní skladování.

Přednosti policových regálů

Majitelé obchodů a skladů, kde je potřeba skladovat větší množství materiálu, mohou využít například praktické policové kovové regály, které se snadno instalují a přitom poskytují dostatek prostoru pro uskladnění věcí a zásob. Jejich velkou předností je, že se dají neustále rozšiřovat a instalovat do libovolných sestav podle rozměrů skladu či prodejny. Policové kovové regály se dají stavět i do výšky, může tak vzniknout regál, který má i několik desítek pater, každý regálový segment se také dá rozdělit do jiného počtu polic. Policové kovové regály mohou tudíž bez problémů sloužit k uskladnění drobných i větších předmětů, s jejichž skladováním by jinak byly potíže.

Snadná montáž

Policové kovové regály mají ještě jednu zásadní výhodu. Jsou totiž dodávány už jako předmontované. Po zakoupení stačí jednotlivé bloky již jen pospojovat dle potřeb a prostoru skladu či prodejny. Tato konečná montáž je velmi jednoduchá a rychlá, není k ní zapotřebí ani žádných náčiní a nářadí.

Euro Regály

Policové kovové regály a další vybavení prodejen se dá pořídit na webu euro-regaly.cz. Regály Euro Regály jsou vhodné do menších i větších skladů, lze je samozřejmě použít například i do soukromých garáží, kdy v nich majitel garáže uskladní například nepoužívané pneumatiky apod.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!