Odkazy

verze pro tisk

Pořádáte venkovní akci? Pak si pro jistotu pořiďte párty stan

22. listopad 2012

Pořádání akcí na zahradě je mezi českými občany velmi oblíbené. Na zahradních párty se setkávají nejen s rodinnými příslušníky, ale zvou si sem také své přátele či kolegy z práce. Venkovní akce se však nepořádají jen na soukromých pozemcích, konají se i velké akce, které jsou pod záštitou soukromých firem i měst, obcí a státních institucí.

Venkovní párty často ohrožuje špatné počasí

Pro všechny tyto akce je velmi nepříjemné, pokud se konají v době, kdy venku panuje nepříznivé počasí. Zejména déšť je pro konání venkovních párty velmi nepříjemný. Aby se hosté i během deštivého počasí dobře bavili a byli v suchu a teple, je dobré postavit speciální párty stany.

Párty stan umožní konat venkovní akci i v dešti

Párty stany lze v létě vidět na mnoha soukromých i veřejných akcích. Mohou mít různé velikosti a funkce. Menší párty stan poslouží spíše pro poklidné posezení s přáteli, zatímco velkokapacitní párty stany mohou být použity pro konání velkých akcí, jako jsou různé výstavy, rauty, ale například i koncerty apod.

Párty stany- kde je lze zakoupit

Moderní párty stany jsou nepromokavé a mohou být i vyhřívané. Díky tomu je lze využít za jakéhokoliv počasí a prakticky v každém ročním období, a to i v zimě, kdy venku panují již poměrně kruté mrazy. Párty stany nejsou nijak drahé, menší varianty lze pořídit již několika málo tisíc korun. Záleží samozřejmě na tom, kde je zakoupíte. Z tohoto hlediska lze doporučit internetové obchody Hawaj.cz a Havaj.cz, které nabízejí špičkové párty stany v několika velikostech a tvarech.

Pakliže si na zahradě před domem budete chtít udělat hezkou akci a obáváte se počasí, pořiďte si párty stan. Budete tak mít jistotu, že se akce bude konat za všech klimatických podmínek.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!