Odkazy

verze pro tisk

Představujeme nově vznikající projekt Rezidence Hadovitá

2. leden 2018

Na území Prahy každý rok vznikají desítky nových developerských projektů. Drtivá většina z nich je zaměřená na výstavbu bytových domů, některé na rodinné domy a vily. Komerční stavby jsou zcela samostatnou kategorií. Představujeme nově vznikající projekt, který je zatím jen ve fázi plánování, ale již brzy se začne na Praze 4 s výstavbou. Jedná se o projekt Rezidence Hadovitá, ve kterém vzniknou desítky nových unikátních bytů.

V čem je unikátní?

Rezidence Hadovitá se od většiny ostatních pražských projektů bytových domů odlišuje hned v několika ohledech. Tím prvním je umístění stavby. Projekt Rezidence Hadovitá se nachází na Praze 4, konkrétně v Michli na Michelských stráních. Z bytů bude krásný výhled na dostihové závodiště Chuchle. Místo je unikátní i z jiného hlediska. Na Michelských stráních není žádná rovina, na které by bylo jednoduché postavit domy. Rezidence Hadovitá je komplexem tří samostatných budov, které budou postavené ve svahu. Každá budova bude mít kaskádovitou konstrukci, aby kopírovala terén, a díky tomu působí nadčasovým dojmem.

Vnější i vnitřní části budovy podle nejnovějších trendů

Vnější obálka budovy je realizována tak, aby působila nadčasovým dojmem. To samé platí i pro interiér jednotlivých bytů. O návrh celého komplexu se postaralo studio ARX Architekti. Byty budou v dispozicích od 2+kk až po 4+kk. Každý je navržen tak, aby byl plný přírodního světla, prostoru a maximálně komfortní. Městská část Praha 4 je považována za novodobé centrum Prahy. Detailní informace o této části najdete zde.

Kupujte byty již nyní

I když nové byty v Praze 4 v projektu Rezidence Hadovitá ještě nestojí, již nyní si je můžete prohlednout a vybrat. Na oficiálních stránkách projektu najdete virtuální model budov i s rozvržením všech bytů. Některé byty jsou již prodány, tak neváhejte!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!