Odkazy

verze pro tisk

Při bydlení s dětmi je potřeba mít k dispozici větší prostory

4. září 2012

Většina lidí si po dosažení plnoletosti hledá vlastní způsob života, snaží se odpoutat od svých rodičů. To je naprosto logické a zdravé myšlení. V době, kdy již mají vlastní příjmy a zdroje financí, hledají si nové bydlení. Je pravdou, že pořídit si nový byt v dnešní době není nic lehkého, neboť ceny bytů na atraktivních lokalitách jsou poměrně vysoké. Je však možnost krýt náklady na koupi bytu hypotékami, případně jinými způsoby. Vlastní bydlení přináší definitivní osamostatnění od rodičů.

Bydlení s dětmi má svá specifika

Mladí lidé, kteří si pořizují nový byt v novostavbě, by měli myslet dopředu a koupit takový byt, v němž bude možné založit rodinu. Malé garsoniéry jsou sice pro jednu či dvě osoby dostačující, nicméně jakmile se narodí dítě, prostor už nebude stačit. Bydlíme-li s dětmi, je nutné mít mnohem více prostoru a místností, nelze dlouhodobě žít ve stísněných podmínkách, kdy v jedné či dvou místnostech žijí například čtyři lidé ( rodiče plus dvě děti). Děti, zejména ty starší, by měli mít v ideálním případě vlastní pokoj, kde budou mít dostatek soukromí.

Atraktivní bydlení v podklidných částech Prahy

Společnost Geosan Development v současné době nabízí atraktivní nové byty Praha, které jsou určeny pro rodiny s dětmi. Jde o ideální generační bydlení, které si mohou pořídit jak mladí lidé, kteří do budoucna plánují mít děti, tak i rodiny, které již mají nějaké ratolesti.

Byty Praha od společnosti Geosan Development je možné zakoupit v několika pražských lokalitách. Aktuálně jsou na prodej například bytové jednotky v rámci projektu Kaskády U Botiče na Praze 10, které jsou ideální pro rodinné bydlení. Byty jsou slunečné, a to i díky terasovitému členění. K dispozici je tak pěkný výhled do okolí. Lokalita kousek od Botiče je velmi příznivá pro děti, je zde dostatek zeleně a místo je klidné.

Z dalších projektů, kde lze pořídit byty Praha, lze jmenovat také projekt Liberty Building v Praze 4- Nuslích, nebo také projekt Byty Svět, který se realizuje v Praze 5 Malvazinkách. I tyto projekty jsou určeny především pro rodinné bydlení.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!