Odkazy

verze pro tisk

Při ochraně vaší nemovitosti nespoléhejte na náhodu, investujte do kvalitních bezpečnostních prvků

10. listopad 2012

Bojíte se, že by vás mohli navštívit zloději, kteří by vám vzali cennosti, které máte v domácnosti? Obavy mohou být na místě, pokud nemáte dům dobře zabezpečený. Mnozí lidé se bojí o svůj majetek, nicméně nejsou schopni investovat do bezpečnostních prvků, které mohou výrazně zvýšit zabezpečení nemovitosti. Přitom se nemusí jednat o žádné supermoderní prvky, k výraznému zvýšení bezpečnosti mohou totiž přispět už jen kvalitní bezpečnostní dveře.

Čím jsou vchodové dveře kvalitnější, tím je větší šance odradit zloděje

Největší procento zlodějů vniká do cizích objektů přes vchodové dveře. Využívají totiž toho, že majitelé nemovitostí zapomínají na pořízení kvalitních bezpečnostních dveří. Průměrnému zloději trvá překonání obyčejných vchodových dveří s jednoduchým zámkem maximálně několik desítek vteřin. Pakliže si však majitel nemovitosti pořídí skutečně bytelné bezpečnostní dveře se speciálními zámky a dalšími ochrannými prvky, zloděje nejspíš tato „maličkost“ odradí a vyhlédne si jinou nemovitost. Bezpečnostní dveře samozřejmě nejsou jediným prvkem, do něhož by vlastníci bytu či domu měli investovat, je důležité zabezpečit také další vstupní prostory - okna, garáže, sklepy atd.

Bezpečnostní dveře NEXT- ideální ochrana majetku

Bezpečnostní a protipožární dveře vyrábí v tuzemsku již po mnoho let společnost NEXT. Dveře NEXT patří i podle mnohých odborníků mezi nejkvalitnější a nejbezpečnější dveře, které si mohou majitelé nemovitostí pořídit. Mají velmi precizně vyřešené zámky i kování, samozřejmostí je pak odolný materiál, který nejde jen tak lehce překonat a poškodit. Společnost NEXT vyrábí kromě bezpečnostních také protipožární dveře, které dokáží odolat požáru a přispívají tak ke zvýšení ochrany domácnosti a bezpečí majitelů. U firmy NEXT si dále můžete pořídit také domácí bezpečnostní alarmy, které dokáží indikovat pohyb cizích osob.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!