Odkazy

verze pro tisk

Proč investovat do luxusních nemovitostí?

24. červenec 2013

Koupě realit patří v dlouhodobém horizontu mezi nejoblíbenější investice. Lidé, kteří mají dostatek volných finančních prostředků a chtějí je dobře investovat, by rozhodně měli zvážit, zda právě reality nejsou tím nejlepším řešením. Oproti mnoha jiným způsobům zde není prakticky žádné riziko.

Luxusních realit na prodej je stále dostatek

Reality patří k nejvýhodnějším investicím hned z několika důvodů. Pořídíte-li si například luxusní byty v Praze, pak máte jistotu, že v budoucnu budete moci tyto nemovitosti bez problémů prodat.

O luxusní byty je zájem v každé době, a to dokonce i tehdy, panuje-li ekonomická krize, jako je tomu v posledních letech.

Luxusní domy na prodej jsou k dostání celkem bez problémů. Zatímco trh s běžnými rodinnými domy a bytovými domy již nějakou dobu přeci jen stagnuje, luxusní domy jsou realizovány se stejnou intenzitou jako v minulosti.

Je to dáno tím, že poptávka po tomto typu bydlení neutuchá. Majetnější lidé si je zkrátka mohou dovolit i v dobách, kdy ostatní hledí na každou korunu.

Investice do realit doporučují odborníci

Investice do luxusních realit doporučuje i většina odborníků. Je to dáno tím, že takováto investice se vyplatí i v delším časovém horizontu.

Lidé, kteří si pořídí luxusní byty v Praze nebo i v jiných atraktivních lokalitách v tuzemsku, je mohou dále pronajímat, případně pak po několika letech ještě výhodněji prodat a tím pádem vydělat. V neposlední řadě však samozřejmě tyto byty využívají pro své vlastní potřeby.

Investice bez rizika

Cena nemovitostí obecně neklesá tak rychle a není tudíž riziková. Oproti investicím do akcií apod. jsou investice do realit velmi bezpečné.

Samozřejmě je zapotřebí důkladně zvážit každý konkrétní nákup. Nemovitost musí být v příhodné lokalitě, ideálně v blízkosti centra, avšak zároveň v poklidném prostředí.

Luxusní domy na prodej, do nichž je rozhodně vhodné investovat, jsou nyní nabízeny v malebné usedlosti Šafránka, která vznikla rekonstrukcí původní usedlosti ze sedmnáctého století. Nyní jsou zde byty v luxusním provedení a také nebytové prostory.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!