Odkazy

verze pro tisk

Prodej nemovitostí v Praze přenechejte vyškolenému realitnímu makléři

11. listopad 2014

Každý, kdo prodává nemovitost, má snahu získat co nejvyšší sumu. V okamžiku, kdy i vy budete chtít uskutečnit prodej nemovitosti maximálně výhodně, je nejlepším řešením obrátit se na zkušenou realitní kancelář, respektive profesionálně vyškoleného makléře, který má dostatečné zkušenosti a může inzerci náležitě zviditelnit. Dvojnásob to platí v okamžiku, kdy hodláte prodávat či pronajmout nemovitost v Praze.

Ani v Praze není snadné najít kupce

Byty na prodej na Vinohradech i ve většině ostatních částí hlavního města jsou mezi zájemci o koupi velmi žádané. To ale neznamená, že byste měli vynechat služby realitních makléřů, protože se domníváte, že kupce najdete bez problémů sami. Opak často bývá pravdou. Najít dobrého kupce, který bude ochoten zaplatit částku, pod kterou nechcete jít, je vždy docela těžkým oříškem. Když už nic jiného, tak se realitní makléř postará maximální zviditelnění vaší nabídky, a to klasickou cestou (inzercí v novinách, na pobočkách atd.) i moderním způsobem, tedy na internetových portálech.

Home Sweet Home – profesionální služby v oblasti prodeje a pronájmu realit

Dobré služby v této oblasti nabízí společnost Home Sweet Home. Prodej a pronájem bytů v Praze pomáhá svým klientům uskutečňovat již více než 10 let. V rámci sjednaných služeb vám krom jiného vytvoří a důkladně zviditelní inzerci, poskytne vám komplexní daňový, právní a finanční consulting, v neposlední řadě pak vypracuje všechny příslušné smlouvy.

S Home Sweet Home získáte daleko vyšší šance na to, že pronájem či prodej své nemovitosti uskutečníte dle svých představ a obdržíte adekvátní finanční prostředky. Pro více informací navštivte internetový portál www.homesweethome.cz, kde se krom jiného nachází i aktuální nabídka bytů, které jsou v Praze na prodej a k pronájmu.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

zJd53A232oOP

neděle, 7. srpen 2016
22:58

My hat is off to your astute command over this tocbv-irapo!


posted by: zJd53A232oOP (gb4iq9cfe0r(a)outlook.com) [Odpovědět]