Odkazy

verze pro tisk

Pronájem lešení a stavebních výtahů

15. srpen 2011

Při rekonstrukcích domů, jejich zateplování či při úpravě fasád je potřeba využívat lešení. Je nepředstavitelné, že by mohlo dojít na kvalitní opravu domu, pokud bychom neměli k dispozici kvalitní lešení, do vyšších míst domu bychom se totiž vůbec nedostali.

Bez lešení dům těžko zrekonstruujete

Lešení není potřeba si při rekonstrukcích či stavbě pořizovat. Je daleko lepší si jej jen pronajmout od firmy, která jej vlastní. Ušetří to nemalé náklady, neboť pořízení vlastního lešení by vyšlo opravdu dosti draho a navíc bychom jej po dokončení stavby či rekonstrukce neměli nač dále využít.

Stavební výtahy Geda

Kromě lešení, kdy je možno zvolit například i pojízdné lešení, se na stavbu a rekonstrukci domu také hodí stavební výtahy, pomocí nichž se dá do vyšších pater jednoduchým způsobem a bez námahy dopravovat potřebný materiál. Bez stavebních výtahů se dělníci na stavbě opravdu hodně „pronesou“. Mezi kvalitní stroje patří například stavební výtahy Geda.

Pronájem lešení a stavbních výtahů

Stavební výtahy Geda, pojízdné lešení a další pomůcky na stavbu lze pronajmout například u společnosti Nelostav. Ta kromě samotného pronájmu lešení a stavebních výtahů zajišťuje také kompletní služby s tím spojené, tedy montáž i demontáž či případný servis.

Společnost Nelostav nabízí k pronájmu kvalitní stavební výtahy Geda. Poskytuje i výhodný pronájem, neboť pokud si stavební výtahy pronajmete i s lešením, které je pro stavební výtahy nezbytností, dostanete 50% slevu na montáž a demontáž stavebního výtahu.

Ceny za pronájem lešení již od 90Kč/m2

Lešení od společnosti Nelostav se dá pořídit za velmi příjemné ceny. Pronájem za metr čtvereční lešení vyjde již od 90 Kč, což v důsledku znamená velkou úsporu oproti úvaze, že byste si pořídli vlastní lešení. Cena pak zahrnuje kromě vlastního půjčení lešení na 1 měsíc také montáž, demontáž a dopravu po Praze o okolí přímo na místo, kde se bude lešení používat.

U menších objektů je dobré si pronajmout pojízdné lešení, které se dá lehce přemisťovat. Kvalitní pojízdné lešení od firmy Nelostav je stabilní a bezpečné, což je ostatně základním předpokladem pro každý typ lešení.

Společnost Nelostav

Společnost Nelostav sídlí v Praze, v ulici Skalská. Kontaktovat ji lze prostřednictvím emailu leseni@centrum.cz či telefonních čísel 420 244 467 165, 420 603 440 344,603 162 355 nebo 603148 559.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!