Odkazy

verze pro tisk

Pronájem skladových prostor po celé ČR

18. květen 2011

Firmy, které mají malé skladovací prostory přímo v sídle společnosti, mohou využít nabídky společnosti Cushman a Wakefield. Tato firma je jednou z největších společností v České republice, která se na orientuje na pronájem skladů a hal.

Pronájem skladů prostřednictvím firmy Cushman a Wakefield

Ke skladování zásob a materiálů je potřeba mít k dispozici kvalitní a dostatečně prostorné sklady. V ideálním případě by tyto sklady měly být v dobré dostupnosti od sídla firmy. Společnost Cushman a Wakefield nabízí pronájem skladů a hal po celém území České republiky. Přímo na jejích webových stránkách je možné za použití Google map hledat sklady k pronájmu a výrobní skladové prostory, dále pak malé skladové jednotky či třeba také průmyslové pozemky k pronájmu a prodeji.

Další služby Cushman a Wakefield

Průmysloví poradci společnosti Cushman a Wakefield jsou dále schopni zajistit například organizaci a řízení výběrových řízení developerů, srovnávací finanční analýzy, tržní analýzy a statistiky či strategické realitní plánování.

Důvodů, proč se v případě, že chcete využít pronájem haly a skladů ke skladování různého materiálu, obrátit na společnost Cushman a Wakefield je několik. Tato firma má bohaté zkušenosti, byla založena již v roce 1917 a dnes má celkem 231 kanceláří ve více jak 50 zemích světa. Pronájem haly a skladu je tak prostřednictvím této společnosti velmi rychlý a jednoduchý.

Již brzy můžete mít sklady k dispozici. Stačí se obrátit na zástupce společnosti Cushman a Wakefield a dojednat si podmínky pronájmu haly či skladu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!