Odkazy

verze pro tisk

Prosek se zařadil mezi nejvyhledávanější rezidenční lokality v Praze

28. listopad 2014

Hlavní město Praha se neustále rozrůstá. Neutuchá totiž zájem lidí zde bydlet. Kromě zcela nových lokalit, které vznikají v okrajových částech města, dochází také k výrazné přeměně starších částí v centru. Jednou z nejvyhledávanějších rezidenčních lokalit, o kterou projevují zájem lidé, kteří chtějí koupit nový byt, se v posledních letech stal Prosek.

Prosek je dynamicky rozvíjející se městskou částí

Prosek spadá do katastrálního území Prahy 9. Dříve tato městská část nebyla příliš atraktivní, dnes však i díky developerským společnostem, které zde realizují novou výstavbu, rychle mění svoji tvář. A nutno říci, že k lepšímu.

Vznikají zde nové byty

Byty na prodej Praha 9 představuje například v rámci developerského projektu Prosek Park. Ten má za sebou již 7 fází. S první výstavbou rezidenčních domů se zde začalo už v roce 2009. Aktuální sedmá fáze nabízí celkem 100 bytových jednotek v jednom domě, a to v dispozicích od 1+kk až 4+kk. Největší byty uspokojí i náročné zájemce, neboť mají přes 100 m2.

Prosek se může pochlubit skvělou občanskou vybaveností

Máte-li zájem o bydlení v Praze, pak je právě Prosek ideálním místem. Oblíbenou rezidenční lokalitou je především z důvodu perfektní občanské vybavenosti, která zahrnuje vše, co potřebujete k životu.

V Blízkém okolí Prosek Parku se nachází sportovní centra, restaurace, školy všech stupňů. Na Proseku je také poliklinika. Výborná je i dopravní dostupnost do zbylých městských částí Prahy, kam se pohodlně dostanete MHD i osobním automobilem.

Zájem je i o další městské části

Kromě Prahy 9 nabízí nové byty Praha 10, v nových rezidenčních domech se nacházejí také byty Praha 5. Dá se říci, že jako zájemci o nové bydlení máte možnost vybrat si z poměrně solidní nabídky, a to v různých cenových relacích.

Komerční sdělení

-jan-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

C4JFTZ8FE7R

úterý, 23. květen 2017
06:23

Okay I'm codevncin. Let's put it to action.


posted by: C4JFTZ8FE7R (olrup21qy(a)outlook.com) [Odpovědět]