Odkazy

verze pro tisk

Recenze na levné ubytování v okolí Plzně

23. únor 2015

Najít levné ubytovny v Plzni není příliš složité, v centru města i jeho okolí je jich v současné době celá řada. Horší je to s informacemi a recenzemi na jednotlivé podniky. Vybral jsem proto jednu, která se nachází v obci Dýšina.

Ubytovna Dýšina překvapí nízkými cenami

Levná ubytovna Plzeň – Dýšina zaujme už cenami. Pobyt zde není nijak drahý, vyjde vás na méně než 200 Kč. Ceny jsou navíc uzpůsobeny délce vašeho pobytu. Platí, že čím delší dobu zde strávíte, tím levněji vás pronájem lůžka vyjde. Minimální cena tak dosahuje pouhých 130 Kč, což je ve srovnání s podobnými ubytovnami v Plzeňském kraji jedna z vůbec nejnižších částek.

Čistota a pořádek jsou zde samozřejmostí

Ubytovna v Plzni – Dýšině nabízí nejen nízké ceny, ale také poměrně solidní zázemí. Rozhodně se zde nemusíte bát špíny a nepořádku. Objekt je denně uklízen. Vstup do něj je navíc neustále hlídán, takže se do něj nedostane žádná osoba, která zde není ubytována.

Solidní zázemí s nadstandardními prvky

Ani s vybavením to rozhodně není špatné. Objekt v Dýšině patří mezi ubytování v Plzni a okolí v této kategorii k těm lepším. Na pokojích, které jsou vybaveny dvěma až třemi lůžky, najdete dostatek úložného prostoru ve skříních, ale také například ledničku, což není v mnoha ubytovnách standardem. Jako nadstandard pak vyznívá možnost připojení k wi-fi, a to kdekoliv v rámci objektu.

Ubytovna v Plzni – Dýšině je ideálním zázemím pro dělníky, kteří do kraje míří za prací. Stejně tak se ale dá využít také jako ubytovna pro nenáročné turisty, kteří odtud mohou vyrážet za památkami, do lesů či za sportem. Sportovní aktivity koneckonců nabízí i samotný areál, nachází se zde totiž hřiště na míčové hry. V těsném sousedství ubytovny je pak známý golfový areál, kde se konají i významné mezinárodní turnaje.

Ubytovna Dýšina se vzhledem k výše uvedeným faktům jeví jako dobré řešení, pokud hledáte levný nocleh. Více informací najdete na webu ubytovna-dysina.cz, kde najdete také fotografie interiérů i exteriérů objektu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!