Odkazy

verze pro tisk

Rezidence Veselská: Nové byty v Praze Letňanech jsou již nyní na prodej

3. prosinec 2014

Pražské Letňany v posledních letech procházejí významnou přeměnou. Z dříve nepříliš atraktivní lokality se tak stává vyhledávané místo, kam se stěhují tisíce lidí. Nyní máte tuto možnost i vy, a to díky novému developerskému projektu, který nese název Nové byty Praha Letňany – Rezidence Veselská.

Rezidence Veselská vzniká v samém srdci Letňan. Tato lokalita v poslední době doznává významných změn. Nejenže zde vznikají nové bytové domy, ale dochází také k úpravě okolí. I díky tomu se tato městská část Prahy dostává do centra pozornosti mnoha zájemců o nové byty.

Nový byt v moderním sedmipodlažním bytě

Projekt Nové byty Praha Letňany – Rezidence Veselská nabídne celkem 100 bytových jednotek v jednom sedmipodlažním domě. Byty jsou cíleny na všechny kategorie lidí, dispozičně jsou totiž řešeny od 1+kk do 4+kk. Jejich součástí jsou také balkony, případně lodžie a terasy, k bytu je možné si pořídit také předzahrádku.

Všechny byty jsou špičkově vybaveny

Pokud hledáte moderní bydlení v Praze, tak vás zmíněný projekt určitě zaujme. A to nejen svou polohou, ale také vybaveností. Byty jsou standardně vybaveny bezpečnostními dveřmi, dřevěnými plovoucími podlahami a mnoha dalšími prvky. Dům jako celek je pak koncipován jako nízkoenergetický. To znamená, že má velmi kvalitně řešenou izolaci fasády a střechy, díky čemuž se v budoucnu nemusíte obávat vysokých nákladů na provoz domácnosti.

Letňany nabízejí ideální místo pro život

Letňany disponují vším, co potřebujete k životu. Je zde kompletní občanská vybavenost. Vaše děti to z nového bydliště budou mít jen kousek do školy, stejně tak i vy si během pár minut dojdete na nákupy či do některé z mnoha restaurací. Nechybí zde ani možnost kulturního a sportovního vyžití. Také dopravní dostupnost do centra Prahy je vynikající.

Cenově dostupné bydlení v Praze

Nový byt v Praze Letňanech si můžete zakoupit již nyní. V případě zájmu si lze navíc objednat i nadstandardní vybavení domácnosti, například kuchyně. Ceník jednotlivých bytů a detailní informace zjistíte na webových stránkách rezidenceveselska.cz. Ceny bytů se pohybují na velmi solidní úrovni vzhledem k atraktivitě lokality. Nejlevnější bytové jednotky pořídíte už od necelého 1,5 milionu korun.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!