Odkazy

verze pro tisk

Rodinné domy na klíč aneb jak rychle a kvalitně postavit nový dům

19. červenec 2011

Hodláte na svém pozemku stavět rodinný dům? Pak vězte, že nejjednodušším a zřejmě i nejrychlejším způsobem, jak stavbu provést, je nechat si postavit rodinný dům na klíč.

Jednoduché a rychlé řešení

Rodinné domy na klíč mají tu výhodu, že Vy sami se staráte jen o naprosté minimum práce. Firma, která stavbu provádí, ji realizuje od samého počátku až do konce, tedy do předání domu. Jednou z firem, která nabízí rodinné domy na klíč, je společnost Altabix. Tato firma staví rodinné domy na klíč z cihlového systému POROTHERM. Jedná se o velmi kvalitní systém, který je odolný a má dlouhou životnost.

Jak průběh realizaci probíhá? V první řadě si rodinný dům na klíč vyberete z nabídky, kterou má firma na svých internetových stránkách v sekci rodinné domy katalog. Poté dojde ke zjištění podmínek na parcele, konzultaci s pracovníky společnosti Altabix a jejich návštěvě na pozemku. Následně je zpracována cenová nabídka, uzavřena smlouva o dílo na realizaci rodinného domu dle této cenové nabídky. Po vyřízení stavebního povolení je ihned započata samotná stavba a rodinný dům na klíč Vám vyrůstá před očima. Během relativně krátké doby dochází k předání rodinného domu, u něhož si pak zajistíte kolaudaci.

Prodej rodinného domu v Horní Datyni

V současné době společnost Altabix nabízí prodej rodinného domu v Horní Datyni, a to včetně přípojek, zpevněných ploch a pozemku. Cena ve výši 3.300.000 Kč zahrnuje také kuchyňskou linku a použité nadstandardní materiály. Více informací o prodeji toho rodinného domu získáte na telefonním čísle 733 530 630.

O tom, jak vypadají rodinné domy na klíč od společnosti Altabix, se můžete přesvědčit v sekci rodinné domy na klíč fotogalerie přímo na webu společnosti - Altabix.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

QG3KaFuME3ZR

neděle, 7. srpen 2016
20:56

Thiinnkg like that is really amazing


posted by: QG3KaFuME3ZR (kw9q1fr9dwi(a)outlook.com) [Odpovědět]

PEPA

pondělí, 2. červenec 2012
21:24

Zástupci firmy nekomunikují a odmítají převzít zodpovědnost za vzniklé chyby způsobené jejich přičiněněím. V případě sporu udávají lživé informace. Nedoporučuji.


posted by: PEPA (p(a)p.com) [Odpovědět]