Odkazy

verze pro tisk

Rodinné domy na klíč včetně pozemku: Jak probíhá objednávka a výstavba?

16. květen 2011

Nové bydlení si dnes lze zajistit velmi snadno. Pokud chcete bydlet přímo ve svém domě, pak je jedním z nejrychlejších a nejsnadnějších řešení pořízení rodinného domu na klíč.

Rodinné domy na klíč poskytuje v České republice kupříkladu společnost Altabix s.r.o. Rodinné domy na klíč od této firmy jsou vyráběny z cihlového systému POROTHERM.

Průběh výstavby rodinného domu na klíč

A jak probíhá nákup a pořízení si rodinného domu na klíč? Ve vašem případě máte minimum práce a starostí s celým průběhem výstavby. V první řadě si vyberete konkrétní rodinný dům na klíč.

Společnost Altabix k tomu má připravený katalog rodinných domů na klíč. Poté je nutné zjistit, zda podmínky na parcele, kde se má rodinný dům na klíč stavět, jsou vyhovující, a to skrz stavební úřad. V další fázi již dochází ke zpracování závazné cenové nabídky pracovníkem obchodního úseku společnosti Altabix, přičemž je Vám nabídnuta i možnost pomoci se zajištěním financování rodinného domu prostřednictvím finančního makléře.

V momentě, kdy je závazná nabídka na stole, stačí se kladně rozhodnout a následně již dojde k uzavření smlouvy o dílu na realizaci rodinného domu právě na základě cenové nabídky. Uzavřením smlouvy se pak rozbíhá kolotoč získání povolení ke stavbě a dalších nezbytných náležitostí. V tuto chvíli již jen budete moci sledovat, jak Váš nový rodinný dům roste přímo před očima.

Po dostavení již jen dojde k převzetí díla, kolaudaci a můžete začít bydlet.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!