Odkazy

verze pro tisk

Rolety a markýzy do vašeho bytu

20. červenec 2014

Vybavujete si svůj nový byt a hledáte ty nejlepší řešení? Jistě vám spoustu času zabral výběr vhodných podlah, obkladů, spotřebičů a dalších nezbytných součástí vašeho bytu.

Proto vám nyní chceme poradit v oblasti stínící techniky, abyste měli výběr ulehčený a věděli, který typ stínící techniky bude do vašeho bytu ten pravý. V současnosti existuje celá řada stínící techniky. Nyní se soustřeďme například na markýzy. Mohlo by se zdát, že v bytě se bez markýz obejdete, protože se spíše hodí pro domy. Opak je ale pravdou. Jestliže máte balkón, jistě na něm budete chtít v letních měsících trávit mnoho času. Právě na balkóně vás markýzy ochrání před nepříjemným slunečním zářením a vy si budete moci užívat letní pohody.

Jakou stínící techniku je nejlepší použít do oken? Mezi dvě nejrozšířenější varianty patří žaluzie a rolety. Žaluzie jsou sice praktické, ale jelikož jsou instalovány do prostoru ve vašem bytě, regulují sice světlo, ale zároveň do sebe nasávají teplo, čímž zvyšují teplotu ve vašem bytě. Je proto nutné pečlivě vybírat materiál a barvu vašich žaluzií. Mnohem lepším řešením jsou rolety, které jsou instalovány před okno.

Rolety tak mají vynikající tepelně izolační vlastnosti, které pocítíte také v zimních měsících. Předokenní rolety mají také pozitivní vliv na zabezpečení vašeho domu. Velmi hezky také působí jako součást fasády.

Širokou nabídku kvalitní stínící techniky nabízí společnost Proklima. Svými výrobky jsou si natolik jistí, že nabízí speciální prodlouženou čtyřletou záruku. Nabídku společnosti Proklima si můžete prohlédnout online z pohodlí svého domova. Například nabídku markýz a pergol naleznete na internetové adrese www.zaluzie-proklima.cz/markyzy-pergoly. Kromě markýz a pergol nabízí společnost Proklima také venkovní i vnitřní žaluzie, rolety či látková stínění. Z nabídky si určitě vyberete.

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!