Odkazy

verze pro tisk

S centrálním vysavačem se zbavíte nečistot v domácnosti snadno a rychle

29. říjen 2014

Už vás nebaví neustále kupovat nové pytlíky do vysavače a měnit filtr? Pokud bydlíte ve větším bytě či rodinném domě, je na místě uvážit pořízení centrálního vysavače. Ten vám nejen usnadní práci, ale má i několik dalších předností.

Electrolux a DrainVac – top centrální vysavače na trhu

Výkonné centrální vysavače Electrolux a DrainVac vám nabízí prodejce Smart-Vac.

Produkty těchto značek patří k nejlepším na trhu. Mají kvalitně řešený systém, díky němuž dokážete snadno a rychle vysát místnosti v domácnosti, a to i v hůře dostupných místech, kam se s klasickým vysavačem jen těžko dostanete.

Veškerý prach je sveden do jednoho velkého zásobníku, který lze umístit do komory, garáže, případně i jiných oddělených částí domácnosti. Vysavače DrainVac a Electrolux pořídíte s dlouhou devítimetrovou hadicí. Nemusíte tak po každých pár metrech měnit zásuvku, na jedno zapojení bez problémů zvládnete vysát podlahu až na několika desítkách metrů čtverečních.

Výhody centrálního vysavače

Nejvýznamnější předností, kterou se centrální vysavače pyšní, je jejich praktičnost. Hadici stačí jednoduše napojit do zásuvky a můžete začít vysávat.

Oceníte také tichý chod. Zatímco v případě klasických luxů vzniká při jejich zapnutí značný rámus, který mnoha lidem vadí, v případě centrálních vysavačů je hluk zcela minimální, neboť jeho řídící jednotka s motorem je umístěna mimo část domu, kde s vysavačem pracujete.

Jak jsem již uvedl, centrální vysavače DrainVac a Electrolux jsou velmi výkonné. V porovnání s klasickými luxy mají asi 4x větší účinnost. Je to dáno použitím silného motoru, který zajišťuje vyšší sací schopnost přístroje.

Centrální systém vysávání je lepší i ze zdravotního hlediska

Centrální vysavač vás mile překvapí také tím, že při práci nebudete dýchat tolik prachových částic. Díky tomu, že má vyšší sací schopnost a jeho hlavní část je umístěna v samostatných prostorách, nedochází k tak velkému víření prachu a jeho zpětnému vypouštění do vzduchu tak, jak je tomu u běžných vysavačů.

Firma Smart-Vac distribuuje a prodává nejen výkonné centrální vysavače. Pořídíte u ní také shozy na prádlo a moderní čističky vzduchu. Kompletní nabídku jejího sortimentu najdete na webových stránkách centralnivysavacelectrolux.cz.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

S9nQpp8LNVJ

úterý, 23. květen 2017
04:56

With the bases loaded you struck us out with that anwrse!


posted by: S9nQpp8LNVJ (idh2d1ag(a)outlook.com) [Odpovědět]