Odkazy

verze pro tisk

Samonosná posuvná brána: Elegantní a praktické řešení pro vjezd do domu

21. srpen 2014

Pokud chcete mít pozemek u rodinného domu kvalitně zabezpečen, je nutné jej řádně oplotit. Při realizaci oplocení nesmíte zapomenout ani na vjezd do objektu. Jedním z atraktivních a přitom vysoce funkčních řešení je instalace samonosné posuvné brány. Díky ní skrz vjezd pohodlně zajedete automobilem ke garáži.

Samonosné brány se snadno udržují

Samonosné brány jsou variantou ke klasickým posuvným branám. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že se jejich křídlo při pohybu nedotýká země. V tom lze spatřovat i zásadní výhodu. Díky tomu, že konstrukce nepřichází do přímého kontaktu se zemí, je méně náročná na údržbu. Logicky je pak také brána méně namáhána, což prodlužuje její životnost. Stabilita konstrukce je v porovnání s jinými typy vjezdových bran větší.

Řešení pro nerovné terény

Samonosné brány jsou vhodné prakticky do jakéhokoliv terénu. Tím, že se křídlo pohybuje nad úrovní země, obvykle asi 5 – 10 centimetrů, lze bránu umístit i na pozemku, který má nerovný, hrbolatý povrch, u něhož by jiné varianty nepřicházely v úvahu bez stavebních úprav.

S dálkovým ovládáním je vjezd na pozemek maximálně pohodlný

Moderní samonosné posuvné brány lze, podobně jako například i garážová vrata, ovládat automaticky. Ideální variantou je dálkové ovládání. Při vjezdu či výjezdu z domu tak nemusíte vystupovat z auta, stačí jednoduše stisknout tlačítko na ovládání a brána se během několika vteřin otevře. Jde o praktické a zároveň i vysoce elegantní řešení.

Co sdělit závěrem? Samonosné brány lze doporučit nejen díky propracovanému systému. Oceníte na nich i vysoce atraktivní design. Samozřejmě si musíte vybrat takový produkt, který zapadne do celkového designu oplocení. Moderní vjezdové brány nabízí společnost Vratové systémy Mareš, a to i prostřednictvím webových stránek vratamares.cz.

Komerční sdělení

-zel-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!