Odkazy

verze pro tisk

Satelitní komplety vám domů přinesou stovky TV stanic

24. červen 2011

Možností, jak sledovat televizní programy na vašem televizoru, je několik. Pokud se rozhodnete, že dáte přednost satelitnímu vysílání, určitě neprohloupíte. Satelitní přijímače lze dnes pořídit za podstatně nižší ceny, nežli tomu bylo před pěti deseti lety.

Velký výběr TV programů

Hlavním pozitivem a důvodem, proč si vybrat právě satelitní přijímače, je mnohem širší nabídka televizních a rozhlasových programů, než jaká je dostupná například na kabelovce. Lze přitom využít jak volně dostupné programy, tak za poplatky i další, jinak kódované stanice. Celkem tak můžete mít na výběr i z několika set televizních stanic.

Satelitní komplety

Možná nejvýhodnější formou je pořídit si přímo satelitní komplety. Ty obsahují jednak samotný satelitní přijímač, ale také satelitní antény a satelitní konvertor, případně pak kartu pro příjem českých kanálů. U levnějších verzí satelitních kompletů zpravidla naladíte jen volné programy. Na české programy je potřeba si pořídit dekódovací karty.

Satelitní přijímače s podporou HDTV

Velmi populární jsou v poslední době také satelitní přijímače s podporou HDTV. Satelitní komplety tohoto typu mají podporu pro příjem vysílání ve vysokém rozlišení, což je směr, kterým se začíná většina televizních stanic pomalu, ale jistě ubírat.

Satelitní komplety, antény, dekódovací karty a další příslušenství lze pořídit za velmi pěkné ceny například v internetovém obchodě omko.cz. Za pár dní tak budete moci sledovat velké množství televizních stanic z celého světa.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

h6D9ESD6tq

úterý, 23. květen 2017
03:51

Keep on writing and chuniggg away!


posted by: h6D9ESD6tq (uvqg4cfir2(a)outlook.com) [Odpovědět]