Odkazy

verze pro tisk

Satelitní přijímače a komplety do bytu

10. listopad 2011

Zdaleka ne v každém koutu České republiky působí kabeloví operátoři, kteří nám do domácností přivádějí televizní a radiové programy. V případě, že si však chceme po večerech vychutnávat sledování oblíbených televizních stanic či si poslechnout dobrou hudbu z některé ze světových rozhlasových stanic, pak je dobré si pořídit satelitní přijímače.

Sledování televizních stanic z celého světa

Satelitní technika nám umožní bez problémů sledovat až stovky televizních kanálů z celého světa. Díky tomu si o víkendu můžeme dopřát filmy, zábavné pořady či třeba fotbalové přenosy, které bychom jinak nemohli sledovat.

Satelitní komplety

Při koupi satelitní techniky je možné si pořídit rovnou celé satelitní komplety. Ty mají různé parametry, obvykle však každý satelitní komplet obsahuje SDTV ( nebo HDTV) satelitní přijímače, parabolu,, konvertor, dále pak také potřebný dekódovací modul a dekódovací kartu. Základní dekódovací karty jsou určeny pro příjem českých a slovenských programů.

HDTV satelitní přijímače

Dnes jsou již zcela běžně a za velmi dobrou cenu k dostání satelitní přijímače s HDTV, které nám umožní sledovat pořady v té nejvyšší kvalitě. Satelitní technika je k dostání například v internetovém obchodě společnosti Omko - na webových stránkách omko.cz. Omko patří mezi přední české maloobchodní i velkoobchodní dodavatele satelitní techniky, k dostání jsou zde jednotlivé satelitní přijímače i celé satelitní komplety, a to většinou za ceny, které byste v mnoha jiných obchodech jen velmi těžko hledali.

Satelitní technika je výbornou záležitostí. Díky satelitnímu přijímači se Vám již nestane, že byste se při volných chvílích doma trápili nudou.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!