Odkazy

verze pro tisk

Sekční garážová vrata od Lomaxu

16. červenec 2012

Sekční garážová vrata jsou dnes nejvyužívanějším typem vrat pro soukromé garáže. Je to celkem logické, neboť tato garážová vrata mají oproti jiným druhům asi nejlepší vlastnosti.

Jak postupovat při výběru garážových vrat

Pokud se majitel garáže rozhoduje, jaký typ garážových vrat si pořídí, měl by se rozhodovat podle několika základních kritérií. V první řadě si musí říci, co od vrat očekává. Kromě toho, že garážová vrata samozřejmě musí být schopna dokonale utěsnit prostor pro vjezd do garáže, mohou mít i kvalitní tepelně-izolační vlastnosti. To se hodí zejména v případech, kdy má majitel vytápěnou garáž. Právě v tomto případě je ideální zvolit sekční garážová vrata, která mají vynikající tepelně izolační vlastnosti.

Vrata Lomax

Sekční garážová vrata vyrábí v tuzemsku společnost Lomax. Tato firma má s výrobou garážových vrat dvacetileté zkušenosti. Postupem času neustále investovala do nových technologií a výrobních postupů, díky čemuž jsou její garážová vrata skutečnou špičkou. Firma Lomax nevyrábí jen sekční garážová vrata, zákazníkům dodává také klasická rolovací vrata, v jejím sortimentu nechybí ani posuvná vrata.

Proč vrata od Lomaxu

Důvodů, proč zvolit garážová vrata právě od společnosti Lomax, by se našlo hned několik. Kromě zmíněné kvality a moderních technologických postupů při výrobě vrat firma garantuje, že je schopna vyrobit garážová vrata přímo na míru zákazníkům. Její produkty mohou libovolně kombinovat imitace dřeva, různé typy prolisů, vrata jsou vyráběny v mnoha barevných variantách a s moderními nerezovými doplňky, které prodlužují jejich životnost. Celkem lze vybírat z více než 2.500 barev.

Vrata od společnosti Lomax se hodí i jako průmyslová vrata do továren či skladů firem. Díky jejich vysoké spolehlivosti jsou schopna bez potíží fungovat i při velkém zatížení. Běžně jsou dodávána s elektrickým pohonem, mají však také nouzové ruční ovládání, které lze využít při výpadku elektrické energie.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

fQUgsvAYGaw

úterý, 23. květen 2017
03:55

Real brain power on dipasly. Thanks for that answer!


posted by: fQUgsvAYGaw (3b0qp74z(a)outlook.com) [Odpovědět]