Odkazy

verze pro tisk

Sekční vrata pro garáže

12. září 2012

Existuje řada kritérií, na která je třeba myslet při výběru vrat pro garáže. Garážová vrata, ač se to možná na první dojem nezdá, jsou velmi důležitým produktem. Vzhledem k tomu, že chrání vstup do garáže, v níž se nacházejí drahé věci ( automobily, motocykly atd.), je potřeba je vybírat především tak, aby byla dostatečně odolná a nedalo se skrz ně bez příslušného ovládání projít. Ideální je, pokud jsou garážová vrata ovládána elektrickým pohonem. Bez ovládání pak nemá nikdo šanci se skrz ně do garáže dostat.

Správná garážová vrata by měla dobře izolovat

Kromě dobré kvality a odolnosti materiálu je potřeba vybírat garážová vrata také podle toho, jaké mají izolační vlastnosti. Pokud si například pořídíme levná výklopná vrata, nemůžeme od nich očekávat, že budou vnitřek garáže od venkovního prostoru dokonale tepelně izolovat. Pro tyto účely je mnohem praktičtější pořídit si sekční vrata, která dokonale utěsní všechny otvory a přisednou k zemi. Sekční vrata jsou navrhována tak, že mezi plechové části je vložen speciální izolační materiál, který dokáže udržet teplo uvnitř garáže. I pro sekční vrata však platí, že nejprve musíme mít dobře zarovnanou zem, nesmí zde být žádné nerovnosti.

Sekční vrata DoorHan

Sekční garážová vrata prodává v tuzemsku společnost Univers. Tato firma se specializuje na prodej garážových vrat značky DoorHan, která mají vynikající tepelně izolační vlastnosti a dají se použít takřka pro všechny typy garáží. Sekční vrata DoorHan jsou českým výrobkem, jejich výroba probíhá na moderní automatické lince v Kladně. Jedná se tak o spolehlivá a zároveň levná vrata.

Výhody pořízení garážových vrat u společnosti Univers

Sekční vrata Univers mohou mít dle přání zákazníků i atypické tvary. Jsou vyráběna v mnoha barevných variantách, každý zákazník si při objednávce může zvolit, jakou barvu by jeho vrata měla mít. Zároveň se zákazníci mohou těšit na to, že jim sekční vrata společnost Univers dodá již během pouhých tří týdnů od objednávky, v případě atypických vrat je pak doba dodání prodloužena na 4 týdny. Spolu s dodávkou je možné si samozřejmě zajistit i kompletní montáž vrat.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!