Odkazy

verze pro tisk

Společnost Sekyra group postavila nové byty v Praze

16. květen 2011

Nejatraktivnější lokalitou, kde se dají pořídit nové byty, je pro většinu Čechů Praha. Bydlení v Praze totiž umožňuje mnohem větší příležitost k dobrému zaměstnání a také velmi dobrou dostupnost všech služeb. Leckdo si myslí, že bydlení v Praze je naopak nekomfortní, neboť vzhledem k velkému počtu lidí zde není dostatek soukromí na poklidný rodinný život. Pravdou je spíše ale opak, bydlení v Praze v některých městských čtvrtích je v blízkosti přírody a ve velmi poklidném prostředí.

Nové moderní byty

Společnost Sekyra group, která na trhu s nemovitostmi funguje již 17 let, se zaměřuje právě na novostavby Praha. Jejím cílem je vytvářet nejen moderní kancelářské prostory a administrativní sídla, ale právě rovněž budovat nové byty Praha, které budou nabízet výborné podmínky pro bydlení, a to mladé rodiny i starší generaci.

V současné době společnost Sekyra group nabízí bydlení ve dvou pražských lokalitách. V prvním případě se jedná o nové byty Praha 10 v Modřanech, ve druhém případě pak o nové byty Praha 4 na Vinohradech.

Nové byty v Praze 10

V Modřanech vznikla Rezidence Korunní, což je architektonicky vytříbený bytový komplex, který na jednu stranu ctí kosmopolitní povahu Prahy a na druhé straně respektuje potřebu soukromí a pohodlí pro obyvatele. Celá rezidence má čtvercový půdorys s dvorem, z něhož se vchází do jednotlivých částí komplexu.

Nové byty v Praze 4

Na Vinohradech vznikají nové byty Praha 4. Jedná se o bytový komplex nazvaný BelariePark. Nalezneme ho v ulici Mezi Vodami. Jedná se o výborné místo k bydlení pro lidi, kteří mají rádi přírodu, sportování a zároveň vyžadují soukromí a bezpečí. Bytový komplex BelariePark vznikl na pozemcích bývalého továrního areálu Nestlé, závodu Orion. Celý obytný komplex má společné podloží, které nabízí parkovací místa k stání, sklepy a technické zázemí domu. Jednotlivé byty Praha v tomto komplexu pak mají velmi pěkný a moderní design, který ocení snad každý zájemce hledající slušné byty v Praze.

Novostavby Praha v těchto dvou bytových komplexech jsou určeny k prodeji, takže zájemci se mohou dozvědět více o možnosti nákupu prostřednictvím webových stránek společnosti Sekyra group ( sekyragroup.cz), kde naleznou i kontakt na zástupce firmy.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!