Odkazy

verze pro tisk

Stavba rodinného domu: Nechte si vytvořit kvalitní architektonický návrh

28. září 2013

Při stavbě rodinného domu, jehož realizace bude stát několik milionů korun, je rozhodně dobré nic nepodcenit. Peníze je potřeba investovat tak, aby vzniklá stavba odpovídala vašim požadavkům a nedošlo k podcenění žádných aspektů. Z tohoto důvodu je vhodné se spojit s odborníky, kteří vám zpracují kvalitní architektonický návrh.

Návrhy rodinných domů realizuje architektonická kancelář Master Design s.r.o. Tato společnost sdružuje zkušené mladé architekty, kteří mají cit pro moderní design. Díky tomu jsou schopni vytvořit komplexní architektonické návrhy pro rodinné domy i další objekty.

Master Design s.r.o
Master Design s.r.o

Odhad ceny, kterou bude realizace rodinného domu stát

V rámci svých služeb vám zmíněný architektonický ateliér, který má své pobočky v Praze, Brně a Ostravě, nabízí zpracování architektonické koncepce. Součástí každé studie je samozřejmě také odhad celkových nákladů na realizaci stavby. Architekti podrobně zváží vhodné situování domu na pozemku, kde jej chcete postavit tak, aby dokonale zapadl do prostředí.

Další body, které obsahuje komplexní architektonická studie

V rámci architektonické studie jsou dále podrobně zpracovány veškeré půdorysy jednotlivých pater, a to včetně umístění nábytku a dalšího vybavení domácnosti. Jako klienti budete mít díky přesným nákresům a vizualizacím dokonalý přehled o tom, jak bude váš rodinný dům po realizaci vypadat. Tím máte také jasnou představu o investovaných finančních prostředích.

Master Design s.r.o
Master Design s.r.o

Kvalitní architektonický návrh je při realizaci novostavby skutečně velmi důležitým bodem. Pokud hledáte kvalitní služby, pak právě architektonická kancelář Master Design s.r.o. je tím pravým řešením. Více informací naleznete na webových stránkách architekt-atelier.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!