Odkazy

verze pro tisk

Tepelná čerpadla od firmy Klima Rapid

25. červenec 2011

Při stavbě domu nebo jeho rekonstrukci je dobré se poohlédnout po různých možnostech, které nám zajistí, že nebudeme za provoz domácnosti platit tak velké sumy. Ceny energií se dnes šplhají hodně vysoko a náklady na vytápění domu, ohřev vody a další jsou tak obrovské.

Druhy tepelných čerpadel

Jednou z možností, jak snížit náklady na vytápění, je pořízení tepelného čerpadla. Tepelná čerpadla jsou ekologickým produktem, které dokáží výrazně snížit právě výdaje za energie. Získávají teplo pro vytápění místností nebo například pro ohřev užitkové vody z energeticky obnovitelných zdrojů. V závislosti na tom, z jakého zdroje tepelná čerpadla teplo do domu přivádějí, je rozdělujeme na :

  1. tepelná čerpadla voda- voda
  2. tepelná čerpadla vzduch - voda
  3. tepelná čerpadla země- voda

Energie získaná z vody ( vodní plochy či studny), země ( plochy pozemky či hlubinného vrtu) či z vnějšího vzduchu v okolí domu je přiváděna kompresorem do výměníku, odkud je transportována do radiátorů.

Tepelná čerpadla od společnosti Klima Rapid

Pakliže si máte zájem o tepelná čerpadla, pak je možné si je objednat u společnosti Klima Rapid, která prodává například tepelná čerpadla Panasonic či tepelná čerpadla Daikin, která patří v tomto odvětví mezi špičkové produkty na trhu.

Pro více informací navštivte internetové stránky klimarapid.cz nebo využijte zelené linky 800 100 343. Zboží můžete také zakoupit on-line na e-shopu obchod.klimarapid.cz.

Tepelná čerpadla jsou velkou budoucností z hlediska ekologie a úsporného vytápění. Již dnes se využívají jako řešení pro vytápění a ohřev vody při stavbách nových rodinných domů.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

gbrCHTjkD

úterý, 23. květen 2017
05:27

My new role as &#o8m0;22mmy” and the daily disconnect I continue to experience with my husband, just gets worse and worse.. Some days I just want to run away, I need Gods grace more than ever . I am starting to have a loveless marriage. Words spoken in anger are no longer taken back with remorse . apologizes hugs and kisses no longer exists. Whats a women of God to do. Tears no longer matter in all the mess.


posted by: gbrCHTjkD (lqpk0vzq1x(a)outlook.com) [Odpovědět]