Odkazy

verze pro tisk

Tepelná čerpadla značky Fujitsu od českého prodejce Arktis

6. prosinec 2011

Moderní domy, které se dnes stavějí po celé republice, jsou často koncipovány tak, aby majitelé bytových jednotek měli vysoký standard bydlení a přitom zároveň měli nízké výdaje za provoz domácnosti. I z těchto důvodů se klade velký důraz na použití moderních technologií a zařízení, která značně snižují spotřebu energií. Příkladem těchto zařízení jsou tepelná čerpadla.

Ekologická tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla mají bohatou historii. Teprve v posledních letech však dochází k jejich většímu využívání v soukromých objektech. Jedná se o mimořádně ekologická a efektivní zařízení, která jsou určena k vytápění místností a ohřívání užitkové vody. Na českém trhu dnes nalezneme několik firem, které se dodávkami a instalací tepelných čerpadel zabývají. Jednou z nich je také společnost Arktis, která zde působí již od počátku devadesátých let minulého století.

Tepelná čerpadla od firmy Arktis

Společnost Arktis zastupuje v České republice firmu Fujitsu. Tepelná čerpadla Fujitsu patří mezi nejvýkonnější zařízení tohoto druhu. Jsou vyráběna v několika verzích. Majitelé rodinných domů i dalších objektů, kteří chtějí topit úsporně a ekologicky, si tak mohou vybrat tepelná čerpadla vzduch-voda i tepelná čerpadla vzduch- vzduch, která zároveň slouží i jako klimatizační jednotky.

Na tepelná čerpadla Fujitsu se vztahuje desetiletá záruka

Na tepelná čerpadla Fujitsu firma Arktis garantuje desetiletou záruku. Samozřejmostí je kromě dodávky a instalace také záruční i pozáruční servis zařízení. Tepelná čerpadla jsou však velmi spolehlivá, zařízení se dají snadno ovládat a také udržovat, takže majitelům vydrží po mnoho desítek let. Přitom návratnost investic do tepelných čerpadel se v průměru pohybuje mezi pěti až osmi lety.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!