Odkazy

verze pro tisk

Top realitní server na Slovensku

25. září 2012

Při vyhledávání realit, u nichž je možný pronájem nebo přímo zakoupení, nám mohou vydatně pomoci internetové realitní portály. Těchto v současné době existuje v České republice a na Slovensku poměrně značné množství, je tak potřeba si najít ty nejkvalitnější, na nichž inzerují i známé realitní kanceláře a velký počet soukromých osob.

Jednička mezi slovenskými realitními servery

Na Slovensku je největším internetovým realitním serverem portál TopReality.SK. Jedná se o "#1 Top Reality" u našich východních sousedů. Mohou jej využívat osoby a firmy, které nabízejí volné byty a domy k pronájmu, ale samozřejmě i lidé, kteří naopak byty či domy k pronájmu hledají. Portál je velmi precizně navržen tak, aby vyhledávání nemovitostí k pronájmu či prodeji bylo co nejsnadnější a nejrychlejší. Každý, kdo chce využívat služby portálu TopReality.SK, se nejprve musí zaregistrovat. Soukromá inzerce nabídky volných bytů, domů a dalších nemovitostí k pronájmu či prodeji je zde sice zpoplatněná, nicméně jen spíše symbolickou částkou.

Internetový realitní portál TopReality.SK má vysokou návštěvnost a také popularitu (nejen) mezi uživateli slovenského internetu. Společnost, která tento web provozuje, nyní expandovala i do Polska, kde otevřela obdobný realitní server, který lze nalézt po doménou topnieruchomosci.pl.

Výhody využívání portálu TopReality.SK

Pokud bych měl najít hlavní důvody, proč je portál TopReality.SK tolik oblíbený a využívaný, je to mimo jiné díky jeho kvalitnímu designu a snadnému, intuitivnímu vyhledávání. Člověk, který hledá volné byty, domy a další nemovitosti k pronájmu či prodeji, si může vhodné reality najít během několika málo vteřin. Stačí zadat hlavní kritéria pro výběr- lokalitu, kategorii reality, velikost či město nebo okres, v němž by se nemovitost měla nacházet. To však nejsou jediné výhody serveru TopReality.SK. Ten obsahuje také informace o aktuálních developerských projektech. Zájemci o nové bydlení mohou využívat také zdejší fórum, na němž se mohou poradit s ostatními uživateli. Portál obsahuje i údaje o vývoji cen na trhu s nemovitostmi či katalog firem, které nabízejí reality k prodeji či pronájmu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!