Odkazy

verze pro tisk

Topení v krbech se vrací do módy

11. červen 2012

Ačkoliv topná sezona dávno skončila, je určitě vhodné přemýšlet o tom, jak bychom mohli vylepšit vytápění v naší domácnosti tak, abychom se příští zimu netřásli zimou pokaždé, když venku klesnou teploty k bodu mrazu. Majitelé rodinných domů, kteří nemohou či nechtějí využívat centrální topení, musejí hledat alternativní způsoby vytápění. Jednou z velmi příjemných variant je topení v krbu.

Efektivní a zároveň příjemný způsob vytápění

Krby se opět vrací do módy, pro vytápění domů je využívá stále větší počet lidí. Není divu, topení v krbech je poměrně ekonomické, moderní krby mají vysokou účinnost a výhřevnost, navíc se dá říci, že se jedná o velmi estetické prvky, které dokáží osvěžit prostor každé místnosti. Už jen pohled do krbu, v němž plápolá oheň a praská hořící dřevo, stojí za to. Investice do krbů není nijak drastickou záležitostí, která by zruinovala rodinný rozpočet, vždy je však potřeba investovat do krbů, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a je u nich tudíž předpoklad, že nám budou sloužit po mnoho desítek let.

Krby od firmy Ardo keramika s.r.o.

Společnost Ardo keramika s.r.o. prodává krby v tuzemsku již téměř dvacet let. V posledních letech také pro Českou republiku zastupuje značku Rüegg. Švýcarské krby Rüegg patří mezi to nejlepší, co je v současnosti na trhu s krby k dostání. Jako u mnoha jiných produktů, které pocházejí ze Švýcarska, i zde se můžete spolehnout na to, že se jedná o skutečně kvalitní výrobky. Krby Rüegg jsou vyráběny z materiálů prvotřídní kvality, budoucí majitelé jistě ocení i jejich moderní design. O tom, jak vypadají krby značky Rüegg se ostatně může přesvědčit každý z vás. Stačí navštívit internetové stránky společnosti Ardo keramika na ardokeramika.cz, případně se přesvědčit osobní návštěvou v showroomu. Studio Rüegg společnosti Ardo keramika naleznete v Radlické ulici v Praze.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

N6tpMxeY9bO

úterý, 23. květen 2017
06:31

I thuhogt finding this would be so arduous but it's a breeze!


posted by: N6tpMxeY9bO (2bo53fi475(a)outlook.com) [Odpovědět]