Odkazy

verze pro tisk

TZ: Bio4Bed uvádí 100% BIO kolekci lůžkovin holandské zn. Yumeko

9. květen 2013

Nový internetový obchod Bio4Bed bio4bed.cz nabízí jako první v ČR kompletní kolekci BIO lůžkovin. Přikrývky, polštáře a ložní povlečení – to vše v BIO kvalitě, z organických a Fair Trade materiálů vysoké kvality, s certifikáty GOTS a FAIRTRADE.

I spánek může být ekologický…

Všechny výrobky zn. Yumeko jsou vyrobeny bez škodlivých chemikálií. Pouze z organických a Fair Trade materiálů. Jsou zdravější pro Vás, pro Vaše děti a pro celý svět. A protože jsou materiály organické, jsou také neuvěřitelně měkké, pevné a trvanlivé.

NA 1 SADU BĚŽNÉHO POVLEČENÍ SE SPOTŘEBUJE

1 kg ŠKODLIVÝCH CHEMIKÁLIÍ.

Udržitelný rozvoj

Mnoho lůžkovin (přikrývky, polštáře a ložní prádlo) je vyrobeno způsobem, který je škodlivý pro lidi, zvířata a životní prostředí. Produkce bavlny je spojena s velkým množstvím škodlivých chemikálií – a to od pěstování na poli (fungicidy, pesticidy, insekticidy, hnojiva) až po její zpracování (chloridy, kyanidy).

Polštáře a přikrývky jsou často plné syntetických látek na olejové bázi, péřové přikrývky jsou někdy plněny peřím z kachen a hus, které byly škubány zaživa. Výsledek? Každou noc spíme v lůžkovinách, o jejichž původu mnohé nevíme.

BIO lůžkoviny

Bio4Bed nabízí nadčasovou kolekci BIO lůžkovin zn. Yumeko z té nejměkčí organické bavlny. V nabídce naleznete široký výběr BIO přikrývek – od lehkých bavlněných až po ty nejteplejší vlněné a péřové – a neméně široký výběr BIO polštářů mnoha tvarů a velikostí – od měkkých nízkých až po ty extra pevné, plněné kapokem1, vlnou či peřím.

Nesmíme však zapomenout na BIO povlečení, nabízené v několika barvách, a na doplňkový sortiment – BIO textil do koupelny (ručníky, osušky, koupelnové předložky a žínky).

Údržba

A co údržba BIO lůžkovin? Žádný problém. S výjimkou produktů plněných vlnou a kapokem lze totiž všechny produkty z této BIO kolekce lůžkovin (polštáře, přikrývky, ložní povlečení, textil do koupelny) prát běžně v pračce, dle doporučení na štítku na 40 °C nebo na 60 °C.

Certifikáty GOTS a FAIRTRADE

Výrobní materiály BIO kolekce zn. Yumeko obdržely certifikát GOTS, který zohledňuje životní prostředí a lidské zdraví, a certifikát FAIRTRADE, který zase bere v potaz sociální aspekty. Zákazníci tak mají 100% jistotu ohledně původu materiálů.

Pod BIO přikrývkou a na BIO polštáři je spánek hlubší, vydatnější a zdravější. Doslova i obrazně.

Pojďte s Bio4Bed změnit svět spánku. Vždyť i spánek může být ekologický…

Tisková zpráva AGENTURA PROVÁS s.r.o.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!