Odkazy

verze pro tisk

TZ: Central Park Praha už má 400 prodaných bytů

18. červen 2013

Počet prodaných bytů v Central Parku Praha dosáhl čísla 400. Developer tak úspěšnými prodeji pokračuje v trendu předchozích dvou let, kdy se Central Park Praha zařadil mezi nejlépe prodávané pražské bytové projekty.

Podle generálního ředitele CPP Radomíra Němečka jde o potvrzení, že zvolená prodejní strategie projektu je správná.

„Ve vztahu k našim klientům postupujeme naprosto transparentně, bez různých imaginárních bonusů a skrytých háčků. Mohou si u nás koupit byt již od 55 tisíc Kč za m². Ceny kromě DPH zahrnují také velké sklepy, parkovací stání, v některých bytech i kuchyně. Rezidentům je navíc k dispozici rozlehlý soukromý park s dětskými hřišti a řada služeb,“ uvedl a dodal: „Současný běžný developerský projekt má okolo 50 bytových jednotek. My jsme nyní vlastně prodali již osm takových projektů.“

O projektu Central Park Praha:

Central Park Praha nabízí kvalitní bydlení za dostupné ceny nedaleko centra města, na pražském Žižkově.

Ke komfortnímu bydlení přispívá nabídka služeb i soukromý vnitřní park s jezírky, vzrostlými stromy a speciální terasou určenou např. ke grilování s přáteli.

Projekt nabízí celkem 547 bytových jednotek v nejrůznějších variantách dispozic i velikostí. Od bytů 1+kk o velikosti 32 m2, přes prostorné pětipokojové rezidence o rozloze 180 m², až po rozlehlé penthousy v nejvyšších patrech.

Nechybí ani netradiční terasové domy spojující bydlení v centru metropole s výhodami rodinného domu obklopeného zelení. Zájemci si mohou koupit byt již od 55 tisíc Kč/m², a to včetně DPH, sklepa a parkovacího stání.

Central Park Praha se v letech 2011 a 2012 zařadil mezi nejlépe prodávané bytové projekty v Praze.

Tisková zpráva Crest Communications, a.s.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!