Odkazy

verze pro tisk

TZ: Proběhla kolaudace nových bytů v Praze od YIT STAVO

19. březen 2014

Developerská společnost YIT Stavo zkolaudovala další ze svých rezidenčních projektů – KOTI Braník. Projekt, tvořený čtyřmi budovami, se nachází v lokalitě Prahy 4, na pomezí vilové čtvrti s množstvím zeleně a kvalitní občanskou vybaveností. Nabídku nového bydlení v Praze KOTI Braník rozšířil o 103 bytových jednotek, z nichž je prodáno již 66 %.

Finský styl bydlení

„Projekt KOTI Braník, stejně jako všechny naše projekty, představuje finský styl bydlení, který do Česka přinášíme. Proto opět ve vybraných bytech nejluxusnější kategorie nechybí sauna, která je ve finských domácnostech běžná. Byty nabízejí tři varianty standardů v různých cenových relacích, takže si vybere každý klient,“ uvádí Dana Bartoňová, obchodní ředitelka YIT Stavo.

Nové, bezpečné bydlení

KOTI Braník zahrnuje bytové jednotky s promyšlenými a funkčními dispozicemi ve velikostech od 1+kk až po 5+kk. Kromě klasických bytů nabízí i několik jednotek mezonetového typu situovaných do nejvyšších pater budov.

K nim patří střešní terasa, ze které je krásný výhled do okolí. Balkonem nebo terasou disponuje většina bytů v projektu a k těm přízemním náleží předzahrádky umístěné do vnitrobloku, jenž tvoří uzavřený areál.

Budovy C a D jsou na všech podlažích propojeny a od třetího nadzemního podlaží se spojují i s budovou A. Pohledově tak z ulice Na Výspě vzniká pomyslná vstupní brána do vnitrobloku s vjezdem do podzemních garáží.

Bytový dům B je samostatný. Aby přijíždějící a odjíždějící automobily nerušily rezidenty, je 130 parkovacích míst skryto do podzemních garáží. V podzemním podlaží se nacházejí také sklepy a komory.

KOTI Braník – místo pro domov

O bezpečí a soukromí rezidentů se bude starat nepřetržitě fungující recepce a ostraha. Bezbariérové vstupy do všech částí objektu jsou zabezpečeny čipy. KOTI Braník je projekt, který dbá na pohodlí svých obyvatel, proto byl také stavěn jako úsporný dům s průkazem energetické náročnosti budovy B.

Znamená to, že díky promyšlené stavbě majitelé jednotlivých domů výrazně ušetří na provozních nákladech spojených s užíváním bytu. Pro zájemce byl nově otevřen vzorový byt. Ten designérka Andrea Hylmarová zařídila v severském stylu, aby se klienti mohli inspirovat pro zařízení svého vlastního nového bydlení v KOTI Braník. Prodej nových bytů YIT Stavo zajišťuje prostřednictvím vlastního prodejního oddělení YIT Point.

Nové byty blízko lesoparku

KOTI Braník byl postaven v městské části Praha 4, na rozhraní Braníka a Hodkoviček, v sousedství vilových čtvrtí a lesoparků. Poloha skýtá bohaté možnosti relaxace a aktivního trávení volného času. Milovníci klidnějších sportů mohou zajít na golf do blízkých Hodkoviček, cyklisti a in-line bruslaři zase využít trasu vedoucí podél Vltavy. Příležitost pro další aktivity nabízí sportovní areál v Braníku.

Lokalita je charakteristická kvalitní občanskou vybaveností. V blízkosti nechybí mateřská, základní ani střední škola, supermarket, restaurace, lékárna, banka či kulturní dům s městskou knihovnou. Do deseti minut jízdy autem je rovněž Thomayerova nemocnice, další možnosti nákupů, zábavy i sportovního vyžití. Spojení s centrem Prahy je bezproblémové jak autem, tak MHD.

Tisková zpráva Crest Communications a.s.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

ocWcnPCdhF

úterý, 23. květen 2017
06:33

Yeah dat welfare queen thingy that Mr. Reagan spoke of was just a myth according to plantation negros.I Got 15 Kids & 3 BayN3addys-SOMEObE&#d9;S GONNA PAY FOR ME & MY KIDS!!! Typical of Obama supporters. She now be wantin' sum of dat Obama cash niggas bes' talkin' bout.


posted by: ocWcnPCdhF (15he7k43g(a)outlook.com) [Odpovědět]