Odkazy

verze pro tisk

TZ: Proběhla kolaudace projektu Rezidence Rajská zahrada

23. duben 2014

Komorní bytový dům Rajská zahrada byl právě zkolaudován a v průběhu května se mohou stěhovat první majitelé nových bytů.

Exkluzivní prodej tohoto domu zajišťuje společně s developerem Realitní společnost České spořitelny (RSČS) prostřednictvím svého franšízového partnera RSČS/Avasara Consulting & Engineering. Pro všechny zájemce proběhnou ve středu 30. 4. a 7. 5. Dny otevřených dveří, kde si budou moci prohlédnout jednotlivé byty i celý projekt.

Výhody bydlení v Rezidenci Rajská zahrada

„Komorní projekty jako je Rezidence Rajská zahrada přinášejí nesčetné výhody oproti velkým bytovým domům. Klid, soukromí a hlavně bezpečí. Obyvatelé se lépe znají, což napomáhá právě bezpečnějšímu prostředí a také vytváření dobrých sousedských vztahů. Díky tomu jsou na realitním trhu menší bytové domy oblíbeným typem bydlení,“ říká Martin Němeček, předseda představenstva Realitní společnosti České spořitelny.

Projekt se nachází v těsné blízkosti stanice metra Rajská zahrada. Celkem nabízí devět prostorných bytových jednotek s dispozicemi 3+kk, které mají plochu od 85 do 120 m2 a je možné je ještě upravovat.

Byty developer záměrně připravil jako byty k dokončení, aby si každý majitel mohl konečnou podobu interiéru vytvořit podle vlastního vkusu a přání.

Zařízení dle libosti

Klienti mohou vybírat z široké nabídky vzorníků pro podlahy, dveře i obklady a zařízení koupelny. Tento systém umožní každému individuální volbu, se kterou mu mohou pomoci zástupci RSČS nebo developera.

V případě, že by si majitel z pestré nabídky nevybral, může zakoupit byt bez ceny vybavení a zařídit si jej zcela samostatně. Byty mají promyšlené dispozice, developer v nich počítal s místem pro spíž na potraviny u kuchyňské linky i s místem pro druhou toaletu.

Hotové jsou například přípravy pro vířivou vanu nebo bidetové prkénko. Standardní provedení zahrnuje také vstupní bezpečnostní dveře, kvalitní dřevěná okna a elektricky ovládané venkovní žaluzie.

Dispozice domu

Dům tvoří celkem tři nadzemní podlaží po třech bytech. Ke každé jednotce patří prostorný balkon, k některé i dva. Byty v přízemí mají předzahrádku, která zejména v letních měsících příjemně zvětšuje obytný prostor. V suterénu se nachází halová garáž, sklepní kóje a kočárkárna spojená s kolárnou. Ke všem bytům náleží jedno parkovací stání a sklep.

Celý dům je koncipován jako bezbariérový a pohodlný přístup do všech pater včetně suterénu zajišťuje moderní panoramatický výtah. Vysoký komfort bydlení zdůrazňuje také kvalita stavby.

Použita je tradičná zděná technologie z cihelných bloků spolu s nadstandardním zateplovacím systémem pro nejlepší tepelné vlastnosti zajišťující minimální náklady na provoz. Byty jsou vybaveny kombinovaným plynovým kotlem Geminox pro vytápění a ohřev vody, díky kterému každá domácnost ovlivní své výdaje na provoz.

Lokalita

Bytový projekt Rajská zahrada vyrostl v klidné lokalitě v ulici Svatojánská. Příjemné bydlení doplňuje i potřebná občanská vybavenost v okolí.

Nedaleko domu se nacházejí malé obchody, restaurace, základní škola a poliklinika. Výborně dostupné je pak nákupní a zábavní centrum Černý Most, které je vzdálené necelých 5 minut autem. Stejně jako silniční tahy vedoucí mimo Prahu. Doprava do centra je bezproblémová díky nedalekému metru.

Tisková zpráva Crest Communications, a.s.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

UVFinkwy

úterý, 23. květen 2017
06:01

Yeah, that's the titcke, sir or ma'am


posted by: UVFinkwy (lijydfyfx(a)outlook.com) [Odpovědět]