Odkazy

verze pro tisk

TZ: Proběhla kolaudace první etapy projektu Na Malé Růži v Drahelčicích

16. říjen 2013

V developerském projektu Na Malé Růži v Drahelčicích nedaleko Prahy, který exkluzivně prodává Realitní společnost České spořitelny (RSČS)/Prodejní centrum s.r.o., byla úspěšně zkolaudována první etapa výstavby se 30 řadovými rodinnými domy a 5 dvojdomy.

  • Zkolaudováno je 30 řadových rodinných domů a 5 dvojdomů projektu Na Malé Růži, který exkluzivně prodává RSČS/Prodejní centrum s.r.o.
  • Prodáno téměř 50 % bytových jednotek; RSČS na trhu eviduje zájem o bydlení v rodinných domech se zahradou s dobrou dojezdovou vzdáleností do center větších měst
  • Druhá etapa projektu přinese dalších 50 domků a mateřskou školku

Prodáno je téměř 50 % bytových jednotek, pro zájemce jsou připravené plně vybavené vzorové domy. Ve druhé navazující etapě bude postaveno dalších 50 zděných rodinných domů a také mateřská školka.

„Tento projekt, který exkluzivně prodává naše franšíza na Praze 6, potvrzuje naši zkušenost z trhu, že o kvalitní moderní bydlení v rodinných domech se zahradou mají lidé zájem. Protože takové bydlení se většinou nalézá na okraji Prahy nebo větších měst, kupující důkladně zvažují dojezdovou vzdálenost. A pokud snadno a rychle dojedou do práce, do škol a do obchodů jako v případě projektu v Drahelčicích, obce u Rudné u Prahy jen pár minut od Zličína s nákupní zónou a stanicí metra, rádi takovou nemovitost koupí a splní si tak svůj sen o bydlení v rodinném domě,“ říká předseda představenstva RSČS Martin Němeček.

Architektura projektu

Architektura projektu Na Malé Růži využívá jak tradiční příměstské a vesnické prvky, tak moderní materiály, a respektuje přitom charakter místní krajiny a sousední zástavby.

Řadové rodinné domy jsou stavěny jako jednopatrové v dispozici 4+1 a ve vyšším standardu vybavenosti. Patří do energetické třídy B a řadí se tedy mezi nízkoenergetické, úsporné projekty.

Dispozice domu

Přízemí domu tvoří velký obytný prostor, jehož součástí je kuchyňský kout, jídelna a místo pro pohodlné sezení. Počítá se zde i s možností umístit krb nebo krbová kamna.

Celá jedna stěna místnosti je prosklená a prostor tak opticky propojuje s terasou a velkou zahradou. Ze zádveří se vstupuje do komory a na malé WC s umývátkem.

Do prvního patra jsou umístěny tři ložnice – jedna se šatnou a vlastní koupelnou, dvě další ložnice mají na patře k dispozici druhou prostornou koupelnu s WC.

K některým místnostem situovaným na slunečnou stranu jsou připojeny lodžie. Pamatováno je na dostatečný úložný prostor v pokojích i v předsíni v přízemí. Sem se pohodlně vejde velká skříňová stěna a dají se zde případně uložit kola nebo kočárek.

Další místo pro uskladnění je na půdě pod střechou domu. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Před domem je parkovací stání pro dvě auta.

Obdobně koncipovány jsou i jednopatrové dvojdomy v dispozici 4+kk. Liší se tím, že mají větší zahrady a součástí domu je vestavěná garáž, takže jedno auto je možné zaparkovat uvnitř.

Investor

Investorem projektu Na Malé Růži je společnost Rudná Development s. r. o, člen skupiny F&S Invest a. s. Holding se silným finančním zázemím a řadou úspěšných firem v zahraničí.

Hlavním finančním partnerem projektu je Česká spořitelna. RSČS kromě komplexního odborného servisu zajistí klientům také zvýhodněné podmínky financování právě ve spolupráci s Českou spořitelnou.

Lokalita

Drahelčice leží 5 km jihozápadně od Prahy, nedaleko Rudné. Z obce je po dálnici D5 blízko do Prahy i do Berouna. Do obou měst vede i autobusové spojení či vlak z 2,5 km vzdálené Rudné.

Na pražský Zličín se stanicí metra trvá cesta autobusem pouhých 16 minut a nákupní zóna je autem dosažitelná do 10 minut. Kdo často létá na služební cesty, ten ocení blízkost a snadnou dostupnost letiště v Praze-Ruzyni.

Drahelčice a jejich okolí nenabízí jen příjemné rodinné bydlení, ale také potřebné obchody a služby a řadu možností trávení volného času.

V obci, do které zasahuje přírodní park Povodí Kačáku, funguje místní knihovna, sbor dobrovolných hasičů či sportovní klub, je zde nové hřiště pro odbíjenou i dětské hřiště.

V parku se nachází cyklistická dráha a okolí je ideální pro výlety na kolech, například do nedalekého Karlštejnska, Křivoklátska a Českého krasu. Příznivci golfu ocení nedaleká hřiště Golf Resort na Karlštejně a Golf Resort Albatross ve Vysokém Újezdě. Kdo rád jezdí na koni, může navštívit jezdecký oddíl v Nučicích u Rudné.

Právě v sousední Rudné, která je přirozeným kulturním a správním centrem, noví majitelé domů najdou mateřskou i základní školu, zdravotní středisko včetně zubní ordinace, poštu, obchody a restaurace. Mateřskou školu budou mít také v Drahelčicích, vybuduje ji investor projektu Na Malé Růži.

Tisková zpráva Crest Communications, a.s.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!