Odkazy

verze pro tisk

TZ: Retro dárky jako skvělý tip pod stromeček

14. listopad 2013

Každoroční dilema, co věnovat blízkým pod stromeček, je tu. Vánoce se blíží mílovými kroky a je načase začít o vhodných dárcích přemýšlet. Co takhle zkusit letos něco netradičního. Retro frčí již několik let a zdá se, že z obliby jen tak nezmizí.

Proč kupovat nové věci, které si na retro jen hrají. Sáhněte přímo po originálech. Co třeba hodinky Prim, knihu o designu, retro foťák nebo elegantní lampičku ze 70. let?

A pokud máte doma sběratele, můžete popřemýšlet nad originální vázou či soškou. Všechny tyto speciality minulých let najde u Nanovo, obchodu, který se zaměřuje na retro nábytek a bytové doplňky 60. – 80. let. Stačí jeden klik a inspirace pro nákup letošních dárků je tu: nanovo.cz.

Nanovo nabízí vedle nábytku také drobnosti jako jsou lampičky, sklo, hodinky nebo knihy. Každý retro kousek je pečlivě vybírán, prochází renovací a je označen samolepkou Nanovo.

Díky tomu má nakupující záruku pečlivé renovace a jistotu původu. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří spíše nevědí než vědí, co letos koupit, nechte se inspirovat tipy na retro Vánoční dárky:

O Nanovo

Nanovo je internetový obchod zaměřený na vyhledávání, renovaci a prodej kvalitního designu z 60., 70. a 80. let. Na jeho virtuálním pultu www.nanovo.cz najdete převážně tradiční československý design, který je doplněn o několik kousků zahraničních autorů. Nabídka zahrnuje nábytek, sklo, svítidla, bytové doplňky a průmyslový design.

Tisková zpráva nanovo.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!