Odkazy

verze pro tisk

TZ: Umění spolu s designem - to je rezidence Oktagon

17. duben 2014

Již v létě se otevřou dveře rezidence Oktagon prvním obyvatelům. Architektonicky pozoruhodný dům se nachází v klidné a přírodou obklopené části Prahy 4, která pro svou výbornou dopravní dostupnost představuje ideální řešení pro mladé páry i rodiny s dětmi.

Navíc je přímo propojen s uměním. Pokud hledáte vhodné bydlení, neotálejte a již nyní navštivte vzorový byt, který byl navržen Pražskou správou nemovitostí, spol. s.r.o. ve spolupráci s umělci pražské galerie Art Salon S, stejně jako společné prostory.

Architektonicky spadá tento rohový činžovní dům ze 30. let 20. století do klasické české moderny a navazuje na éru kubismu či na slavné vily pod Vyšehradem.

Půdorys části domu, který je věrný svému názvu, připomíná osmiúhelník. Tento geometrický prvek se opakuje též ve vstupní hale rezidence Oktagon. Jeho součástí je prostorná zahrada se vzrostlými stromy obklopená Branickými skalami se zbytky lesostepní fauny a flóry.

Parametry rezidence

Rezidence Oktagon nabízí dvoupokojové i třípokojové byty o celkové rozloze až 107 m2. Jejich prostornost, vzdušnost a prosvětlenost je umocněna nádherným výhledem a netradiční dispozicí. K vybraným bytům náleží taktéž terasa v mezipatře. Vzorový byt je navíc opatřen obrazy mladého malíře Tomáše Němce, který spolupracuje s uměleckou galerií Art Salon S.

Byty pro rodiny i jednotlivce

Jedinečné místo je lákavé nejen pro rodiny s dětmi, jež ocení spojení s přírodou, ale i pro nadšené sportovce. Předností Braníku je totiž přítomnost celé řady cyklostezek. Díky sportovním areálům Konstruktiva či Hamr si na své přijdou třeba milovníci tenisu, on-line bruslení nebo beach volejbalu.

Lokalita nabízí nespočet možností i ve spojení s kulturou. Zamířit můžete například do Branického divadla nebo do Divadla Dobeška. Divadelní společnost Julie Jurištové nabízí pohádkové muzikály a večerní činohry jak pro děti předškolního a školního věku, tak pro dospělé.

Blízkost centra

Nespornou výhodou Rezidence Oktagon je výborná dostupnost do centra. V blízkosti se nachází tramvajová i autobusová zastávka Přístaviště, která zajišťuje dopravu například do stanici metra B – Karlovo náměstí.

V bezprostředním okolí domu se dále nachází mateřské a základní školy, lékárna, pošta, obchod s potravinami i restaurace. Přímo u domu je navíc obyvatelům k dispozici dostatek parkovacích míst.

Tisková zpráva Rubikon PR

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!