Odkazy

verze pro tisk

TZ: Vestavné vinotéky HOTPOINT

5. říjen 2013

Vestavná vinotéka HOTPOINT LUCE WL 24 A/HA

Vestavná vinotéka Hotpoint Luce WL 24 A/HA patří do řady kompaktních spotřebičů s výškou 45 cm v provedení nerez a sklo. Díky této kolekci je možné dokonale kombinovat různé spotřebiče do kompaktních designových celků podle vkusu a funkčních požadavků – pyrolitické trouby, mikrovlnné trouby, kávovary a vinotéky.

Vinotéka je určena pro ty nejnáročnější spotřebitele. Umožňuje optimální uchovávání a zrání 24 lahví vína díky stálé a rovnoměrné teplotě, bez nepříjemných otřesů. Sklo dvířek má navíc ochranu proti UV záření.

Spotřebič má vnitřní osvětlení, 3 dřevěné police, elektronické ovládání, digitální displej s ukazatelem teploty, která se uvnitř dá nastavit od 4 do 18 °C.

Doporučená maloobchodní cena je 39 990 Kč.

Vestavná vinotéka HOTPOINT LUCE WL 36 A/HA

Vestavná vinotéka Hotpoint Luce WL 36 A/HA je určena pro ty nejnáročnější spotřebitele. Umožňuje optimální uchovávání a zrání až 36 lahví vína díky stálé a rovnoměrné teplotě, bez nepříjemných otřesů. Sklo dvířek má navíc ochranu proti UV záření.

Spotřebič má vnitřní osvětlení, 5 dřevěných polic, elektronické ovládání, digitální displej s ukazatelem teploty, která se uvnitř dá nastavit od 4 do 18 °C. Její rozměry jsou 71,5 x 56 x 54 cm (v x š x h).

Doporučená maloobchodní cena je 49 990 Kč.

Přednosti vinoték

K vestavným vinotékám uvádí produktová specialistka společnosti Indesit, Martina Křižáková toto: „Základními podmínkami pro správné uchovávání vín jsou konstantní teplota bez jakéhokoliv kolísání, správná vlhkost, přítmí a klid bez sebemenších otřesů. Vinotéky na rozdíl od chladniček všechny tyto podmínky splňují.

Umožňují nastavení konstatní teploty vhodné pro konkrétní odrůdu vína a to většinou v rozmezí 4 až 20°C, zatímco v chladničce můžeme dosáhnout teploty maximálně 8°C.

Speciální antivibrační systém zabraňuje otřesům vína, tmavší skleněné dveře jsou vybaveny UV filtrem proti vniknutí UV záření. Navíc, prosklené dveře a dřevěné police jsou mnohem estetičtější a vínu sluší více než klasická chladnička.“

Tisková zpráva Indesit Company Česká s.r.o.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!